сама себе прекрасная• 29 января 2023

Хочу розібратись. Комплекси, коли бачила красивішу/доглянутішу жінку.

Зараз я НЕ в стосунках. Проте в минулих стосунках, я часто комплексували, коли ми були десь з хлопецем в кафе або в магазині і я бачила красивішу/стрункішу/доглянутішу жінку ніж я. Я хотіла, щоб вона десь зникла якнайшвидша, бо думала, а може вона йому сподобалась? Якщо це продавщиця красива, то може він потім повернеться і попросить її номер телефону, коли він буде сам?
Або ще приклад: ми стояли в черзі в супермаркеті і перед нами була дівчина ну з відверто дуже курсивою попою, аж я задивлялися… я намагались стояти так, щоб прикривати собою, то не ок я розумію 😂 але це доставляло мені сильний дискомфорт. Так от що не так зі мною? Що порадите попрацювати над собою? Проблема в мені, правда ж?