Oksana-f9a3• 29 января 2023

Корм Nutram для собак? Хтось годує своїх? Потрібні відгуки

Сиділи на дієті, проблема з травленням вирішена, потрібно переводити на звичайний корм, треба щось без курки бо очі течуть. Подобається смак ягняти, знайшла на сайті корм Nutram там в складі немає ні жиру курячого нічого, але нічого про нього не чула.
Четырёхсторонний скотч• 29 января 2023
Вперше про такий корм чую, я використовую Brit care, він точно хороший і перевірений фахівцями
автор Oksana-f9a3 • 29 января 2023
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
В нас від нього очі течуть, от на консервах дієті їх сидим, але вартість такого годування близько 3 тис на міс на 3,5 кг шпіца
Четырёхсторонний скотч• 29 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Може не підходить якось інгредієнт або алергія?
автор Oksana-f9a3 • 29 января 2023
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Я помітила що якщо курка, а в Бріт в сухих є курячий жир(
Регионщица• 29 января 2023
Подивіться на корм Грандорф або Монж, теж будемо переходити після дієти(алергія). Нутрам моя не захотіла їсти.
автор Oksana-f9a3 • 29 января 2023
Ответ дляРегионщица
Дякую)
Яна Н• 30 января 2023
Уже пару лет едим его, отличный корм, нареканий никаких. У меня критерии в корме кроме состава это производство Канада и не раскрученый бренд. Чем больше рекламы корма, тем он точно хуже( убеждалась лично не раз)