Ананомчикус• 30 января 2023
5 років зустрічаємось, а весілля нема
Мені 30, йому 40, 5 років зустрічаємось, живемо 300 метрів олин від одного, я з батьками, він з мамою. Разом не живемо. Ночуємо разом бува чи святкуємо свята з родичами разом. Він мене познайомив з друзями, в компанії з ними відпочиваємо. А весілля нема... Моїй сестрі він пояснив у приватній розмові що взагалі жінок вважає тупими, добре що стрів мене хоч, ту яка від них типу відрізняється якось хоч, а якби не стрів, то був би самотнім... 🤦♂️напишіть у чому справа
Ананомчикус
• 30 января 2023
Друзям моїм відповідав що його не потрібно силувати і змушувати, що ніхто ніколи його не зможе змусити до чогось в цьому світі
Исправлялочка• 30 января 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
А зачем ему жениться?
Тот же вопрос. В его случае ему на авторе жениться незачем.
Творю чудеса• 30 января 2023
Бегите.
Я сама та еще умница, 10 лет в отношениях была. Но у вас всё одно к одному: 40 лет, живет с родителями, все женщины для него тупые... Тут же не звоночки, а колокола просто.
Борода• 30 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Бегите. Пока не поздно.
ОдинРазНадетое• 30 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Та вони тільки за щоб дєток надєлалі, щоб внуків я вже їм зробила))
Ну так в чём проблема, почему не получается? Он предохраняется или Вы противозачаточные пьёте?
Надо это прекратить, если хотите замуж именно за этого мужчину.
Дона Ко Ко• 30 января 2023
А віні не одружиться. Так і буде з мамою жити. Мама вдома. Ви- секс дасте..він прекрасно прилаштувався. .так до пенсії і будете йоно обслуговувати
Я би 5 років точно не зустрічалася. Або ми сім´я ..або гуд бай.
Борода• 30 января 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Удерживать ребенком ?
Будет ещё хуже.
Ананомчикус
• 30 января 2023
Дякую всім. Бо вияснити у нього не реально, а самій не вистачає розуму і сміливості і ще чогось, мабуть
ОдинРазНадетое• 30 января 2023
Ответ дляБорода
Удерживать ребенком ?
Будет ещё хуже.
Вот же, не подумала об этом
Борода• 30 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Девушка. Начните себя уважать.
Исправлялочка• 30 января 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
я б на вас тільки за ваше - стрів не одружилась
З тобою стрілися на танцях
А ти була в червоних штанцях…
Ананомчикус
• 30 января 2023
Ответ дляИсправлялочка
З тобою стрілися на танцях
А ти була в червоних штанцях…
Ну це я так написала)) можу і рос. мовою якщо треба))
Дуболом• 30 января 2023
Ну от зустрінетесь з ним, скажіть, що все, ви ставите в таких відносинах крапку. Що ви вирішили, що хочете сімʼю, чоловіка, дітей. От прямо в лоба і кажіть. Якщо не схоче вас втратити, візьме заміж, ні, досить сидіти і чекати, почніть себе поважати. Це не останній чоловік на цій планеті. І запамʼятайте ці граблі - щоб з іншим не наступити на них знову. Не ви чекайте, - хай за вами бігають!
МощныйШива• 30 января 2023
Ответ дляГороховая
Естественно это другое. Что не понятного в очевидном вопросе?
Или вы тоже 40 летний мужик живущий с мамой который считает всех женщин тупыми?
Почему это другое?
Зажуженная Жужжа• 30 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Автор, видели фильм ’Бегущая невеста’, ’Беги без оглядки’, ’Беги, Лола, беги))?
КапитанльнаЯ• 30 января 2023
Ответ длявре_Динка
Нашо 30річній дівчині безперспективний дідуган?
У него уже полшестого на пороге, ещё и зануда такой…
КапитанльнаЯ• 30 января 2023
Ответ дляДуболом
Ага))
Дорогой, я решила - в этом году я выхожу замуж! С тобой или без)
МощныйШива• 30 января 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ага))
Удачи, дорогая! Совет да любовь
КапитанльнаЯ• 30 января 2023
Ответ дляМощныйШива
Удачи, дорогая! Совет да любовь
В данном случае это буквально хэппи-энд.
НичеНипанимаю• 30 января 2023
Ну конечно, женьчины тупые, а он умный, поэтому использует вас как ему хочется, а женятся пусть дураки
Отполированный Артем• 30 января 2023
А звідки Ви? Регіон і область маю на увазі.
Стрів перший раз такиц вмслів чую. Цікаво чому без ’ЗУ’ стрів?
Гарачый Шыкалад• 30 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Треба без помилок, якi вiдразу впадають в око
Манка Я• 30 января 2023
Ответ дляГороховая
Что он для вас делает? Какие проблемы решает , помимо того , что иногда с вами спит?
Это девачки ’спят’, а мужики трах@ют!
Дуболом• 30 января 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ага))
Саме так. В мене була ситуація така сама, як у автора. Тільки я не чекала 5 років. Як тільки почула перші дзвіночки, що треба так пожити, спробувати, потім в ход пішли натяки, що багато живе без розпису, сказала, що крапка в наших відносинах. Що шукаю відповідального чоловіка і буду створювати сімʼю, а чоловіки на підтанцьовках мені не цікаві. До того так сталося, що ми трішки жили разом, прийшла до нього, а він захворів ветрянкою, прийшлося доглядати за ним. Чоловік подумав і сказав, що хоче створити сімʼю, без усих цих надуманих до того фраз. Щасливі вже 20 років разом. Часу з моменту знайомства до одруження пройшло 3 місяці. За цей час вивчити людину можна от і до.