Манька Галченок• 30 января 2023
Дівчата, мене осудили родичі ..
Дівчата , мені здається що я лусну від гніву .
Ситуація така, моя сестра з чоловіком і 3 дітьми виїхали в Швейцарію на початку війни , їм надали гарне безкоштовне житло , вони й живуть + отримують гарні виплати (планують купити будинок за ці виплати в Україні після війни , бо свого житла не мають ). Звісно ж ніхто там не працює , немає змісту по їх словам.
Ок .
Тепер я - у мене 2 дітей , я весь час була в Україні з чоловіком .
Зараз я виїхала зі своїми 2 дітьми на місяць на Балі . Звісно ж за свій кошт , трохи розвіятися , погрітися , відпочити .
Що я вислухала …. Ой , що війна , як я можу , коли зсу в окопах, і це все від сестри , яка в Швейцарії . Це крапка у відносинах ?
Ок .
Манька Галченок
• 30 января 2023
Так щоб було зрозуміло , в квартирі у мене було +7 Максимум + 11 градусів . Світло 1 година на добу і так останні 2 тижні .
Хочу перечекати холод
Червона калина• 30 января 2023
А зачем это сообщение ТАСС для родственников по поводу того, куда вы выехали?
Меньше знают, лучше спят
Манька Галченок
• 30 января 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Вы обе странные. Держитесь вместе
Чому я дивна ?
Червона калина• 30 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
Хочу перечекати холод
Где же это вы так страдаете?
Манька Галченок
• 30 января 2023
Ответ дляЧервона калина
Меньше знают, лучше спят
Ну как то принято у нас. Мы тесно общаемся , созваниваемся регулярно .
Скрывать подленько было б
Червона калина• 30 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
Скрывать подленько было б
Созваниваться можно и с Бали. Чем подленько не докладывать о перемещениях?
Агент Пинкертона• 30 января 2023
То ваша особиста справа, що де і як робити. Питання - нащо вам порівнювати себе з родичкою та слухати те, що кажуть інші. Ваше життя жити вам так як вам цього хочеться
Манька Галченок
• 30 января 2023
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Було навіть 5 днів без єдиного включення . Хмельницька область
Манька Галченок
• 30 января 2023
Ответ дляЧервона калина
А вы как думаете?
Манька Галченок
• 30 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Я це прекрасно розумію .
Але вичитувати мене ! Трохи не в тому становищі вона
Червона калина• 30 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
А вы как думаете?
Я думаю, что абсолютно ничем
Агент Пинкертона• 30 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
Я це прекрасно розумію .
Ви їй це сказали? Становище людини - то ваше бачення. А її картина світу може бути геть інша про те, як вона живе. Реальність та дійсність
Манька Галченок
• 30 января 2023
Ответ дляZelenkа
Не брешіть, так, графік гірший, 4/2, 6/1, але не буває такого.
смішна ви
Агент Пинкертона• 30 января 2023
Я сама живу в Таиланде. Приехала зимовать сюда намеренно. Потому что не хочу сидеть в холоде. И мне совершенно все равно кто как и где меня осудит. Людям со стороны всегда что-то не так с другими. Это их проблемы. Не мои. Я просто живу так, как мне нравится. Особенно сейчас, когда в любой момент жизнь может закончиться
маминаБубочка• 30 января 2023
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
маминаБубочка• 30 января 2023
Ответ дляZelenkа
Безробітні селяни місяцями катаються на Балі і збирають на житло в Швейцаріях. Що ще придумають в методичках?
у меня подруга в Ирландии работает онлайн, живет в отеле бесплатно, получает ежемесячно от государства пособие 600 или 800 евро, уже не помню. как и ЛЮБОЙ украинский беженец в этой стране. при нехитрых подсчетах, можно понять, что ей хватит насобирать на жилье в своем городе. что не так? информацию можете проверить на официальном сайте. в каком месте методичка? так это она одна. а если семья и дети, то там гораздо больше пособие
Детсадовский полицейский• 30 января 2023
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Ответ длямаминаБубочка
Ви б для початку прочитали стартпост трольний, потім вскакували коментувати)
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
В отличие от вас, другие не пишут одинаковый бред во всех темах.
Фигура мечты• 30 января 2023
і що вас хвилює? Вискажіть їй, або з Балі летіть до неї в Швейцарію