Луковая• 30 января 2023
Жінкам-держслужбовцям теж заборонили виїзд
Тільки що побачила в ТГ дану новину. Боюсь, щоб поступово і всім жінкам не заборонили виїзд за кордон(
Щедрик• 30 января 2023
читайте не заголовок, указ
далеко не всім жінкам держслужбовцям заборонили виїзд
Мафиозная• 30 января 2023
Ви читали про рівні їхніх посад?
Вам чого переживати, ви вже ж давно виїхали
Из Хацапетовки• 30 января 2023
Это нужно было сделать с 24 февраля
Тепер під заборону потрапили і жінки, і чоловіки. BBC наводить повний перелік посад, де чоловіки і жінки повинні отримати дозвіл при перетині кордону:
члени кабміну, перші заступники та заступники міністрів, держсекретар кабміну, його перший заступник та заступники, державні секретарі міністерств,керівники центральних органів виконавчої влади, їхні перші заступники та заступники,керівник апарату Верховної Ради, його перший заступник та заступники, народні депутати, уповноважений Верховної Ради з прав людини та його представники,керівник офісу президента та його заступники, керівники інших допоміжних органів і служб, утворених президентом, та їхні заступники,голова СБУ, його перший заступник та заступники,голова та члени Нацради з питань телебачення і радіомовлення, голова та члени рахункової палати, голова та члени ЦВК, голови та члени інших державних колегіальних органів,секретар РНБО, його перший заступник та заступники,голова Нацбанку, його перший заступник та заступники,постійний представник президента в Криму та його заступники, голови місцевих держадміністрацій, їхні перші заступники та заступники,судді Конституційного Суду, судді, прокурори, керівники інших державних органів та їх заступники,депутати місцевих рад, а також керівники структурних підрозділів державних органів та органів місцевого самоврядування і працівники, які заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, керівники державних підприємств та їхні заступники
Мафиозная• 30 января 2023
Ответ дляИз Хацапетовки
Это нужно было сделать с 24 февраля
Що ви так одразу тему автора зарубали?
У неї завдання було зрадоньку рознести в понеділок зранку
Луковая
• 30 января 2023
Справа не в тому, що держслужбовцям заборонили, а в тому, що вже і жінок це стосується, не важливо на яких посадах, так поступово можуть заборонити і всім. І буде, як із чоловіками.
Мафиозная• 30 января 2023
Ответ дляЛуковая
Як це неважливо на яких посадах?
интайм_не_предлагать• 30 января 2023
Ответ дляЛуковая
Вы еще успеваеете на последнюю маршрутку у Польщу
Луковая
• 30 января 2023
Ответ дляМафиозная
Що ви так одразу тему автора зарубали?
А далі свого носа не бачите? З держслужбовців тільки почали…
Пьера Безухова• 30 января 2023
Ответ дляМафиозная
Що ви так одразу тему автора зарубали?
Ну то може автор теж хтось з достойників.
Луковая
• 30 января 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
горе вы наше луковое
Я і сама закрию тему, якщо не розумієте, що відбувається …
ИзЮмрудная• 30 января 2023
Ответ дляЛуковая
Посади цих жінок дуже важливі.
Не можна залишати державу в складний момент, коли ти на неї працюєш і ще й отримуєш ЗП, премії і пільги з податків громадян, які живуть в цій державі і не можуть вільно з неї виїхати.
Из Хацапетовки• 30 января 2023
Ответ дляЛуковая
Ці люди мають право перетинати державний кордон лише на підставі документів про службові відрядження.
Успокойтесь. Не фиг с утра зрадоньку разносить. Я бы еще и должностей лишила с запретом занимать должности минимум на 10 лет, а то слишком часто командировки в Дубай
Тушь для2го класса• 30 января 2023
Ответ дляЛуковая
Головне посада яку займає жінка!
интайм_не_предлагать• 30 января 2023
Ответ дляЛуковая
Відбувається тотальна зрада!
Це ми знаємо
Мафиозная• 30 января 2023
Ответ дляЛуковая
А ви останні новини не бачили? Не розумієте чому таке рішення прийняли? Знаєте що таке батальйон Дубай і Тайська ТРО?
ИзЮмрудная• 30 января 2023
Ответ дляЛуковая
А ким Ви працюєте, що так боїтеся не поїхати у відпустку закордон?
Пьера Безухова• 30 января 2023
Ответ дляЛуковая
Нехай дома борщ варять, а не чуже місце займають.
ЖенаАйтишнеГа• 30 января 2023
Ответ дляЛуковая
закрывайте
мы все понимаем
Мафиозная• 30 января 2023
Ответ дляБайрактара
Авторица слилась. Говновброс не задался на старте((
Зараз ще напише, що ми нічого не розуміємо і закриє тему
Семен Семеныч• 30 января 2023
Ответ дляЛуковая
Пусть увольняются с хлебных мест и выезжают. Или ни- ни?
всемВсёИмного• 30 января 2023
Ответ дляЛуковая
Задовбали, виходьте майданити, якщо ви бачите, що саме відбувається.
Семен Семеныч• 30 января 2023
Ответ дляЛуковая
А вами закончат. Но вас смотрю это мало беспокоит.