Love_Love_Love_• 30 января 2023

Бачили як на болотах Трейсі зустрічали? Ппц позорище

Але з іншої сторони - що вони цим показати хочуть?
Є ж якась ціль в такій похазусі
Я думаю підгорати почало, для мене , наприклад, вперше з 24 числа все стало логічно і з‘явився світ в кінці тунелю, в самої для себе пазл склався і чітко вірю в кінець війни в цьому році
Lana.._• 30 января 2023
А що за пазл?

ultragringo• 30 января 2023
Якийсь кончени. Америка страна террорист? Кто ракеты кидает. Что у них с мозгом, в который раз поражаюсь.
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2023
Ответ дляultragringo
Подивіться на лиця дітей тих. Ще кричать: війна бізнес США
sobacura• 30 января 2023
Ху із Трейсі? І чого її понесло туди?
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2023
Ответ дляLana.._
А що за пазл?
Ну от раніше нам нічого не давали, потім дали захист, тепер наступальну дають, далі виженемо то гівно за межі, почнуть ще більше рашку щемити
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2023
Ответ дляsobacura
Ху із Трейсі? І чого її понесло туди?
Зараз наберу запитаю, відпишусь
sobacura• 30 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Зараз наберу запитаю, відпишусь
Тю, ну то як ви слідкуєте за цією темою, то напевно і мали б знати ціль її візиту і тим паче хто це.
ТриАна• 30 января 2023
Хто тут на форумі дітей кацапских захищає, курки миру((
От і стоять ці підлітки бажаючи нас вбити
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2023
Ответ дляТриАна
Тут хтось їх захищає?
То певно ті шо дєдушкамароз ета же шюда і празнік

ТриАна• 30 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Тут хтось їх захищає?
Повно, вічна ругань з ними, бджола довбонута і її прихильниці, купа йопнутих(((
Мдаа• 30 января 2023
Ответ дляsobacura
Ху із Трейсі? І чого її понесло туди?
Посол США в рашке
TANYA 0 0 0 0• 30 января 2023
Їх же за одиночні пікети мордою по асфальті тягнуть ( нічого не маю проти тох, хто виходив проти війни) , а тут цілий мітинг з плакатами.
Jul-Ap• 30 января 2023
Ой, автор, на фоне всего шизофреничного безумия, происходящего на рашке, меня не впечатляет это фото.
Просто стоят с плакатами. Что вас так впечатлило?
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2023
Ответ дляJul-Ap
Ну вони ж хочуть щось показати
Цікаво кому і що
sobacura• 30 января 2023
Ответ дляМдаа
Посол США в рашке
Ясно. Дякую
ДевочкаКрасавица• 30 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну вони ж хочуть щось показати
Цікаво кому і що
Ну а что они хотят показать послу США?
Tammy21• 30 января 2023
’Що вони показали хочуть?’
Хто ці вони? Ті, що з плакатами стоять? Нічого не хочуть, вийшли, скоріше за все за позовом серця.
Все ок, нормальний мирний мітинг у раші. Вона ж не якась довбана країна де підтираються демократ.нормами, та людей крутять на вулицях.
elena-29a• 30 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Наступальну вже передумали давати, може дадуть зброю для оборони
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2023
Ответ дляTammy21
’Що вони показали хочуть?’
Ні, ті хто їх туди поставив

Chakra• 30 января 2023
Ну и кто там с плакатами стоит? Школьники и студенты которым в школе и в универе сказали ’пишем стенгазету и идём встречать Трейси иначе выгоним’, вот и почалапали.
vihola• 30 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну вони ж хочуть щось показати
Цікаво кому і що
Вигнали школу і бюджетників.
Наче не знаєте як в сєрєсєре робилось.
Вони особисто не хочуть нічого показати.
Їм дали вказівку.
irina _d• 30 января 2023
Сегодня как раз смотрела ролик один, там журналистка опрос проводила ’ кто враг России’
Все, как один, отвечали ’ Америка’
На уточняющий вопрос, почему, отвечали ’ все так говорят’ или ’ вы что, телевизор не смотрите?’
Так что там функции думать не предусмотрено в заводских настройках)
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2023
Ответ для vihola
Вигнали школу і бюджетників.
Наче не знаєте як в сєрєсєре робилось.
Їм дали вказівку.
Та я то прекрасно розумію і саме про це питання: з якою метою вказівка
ali_kat• 30 января 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Ну а что они хотят показать послу США?
Мабуть, вони хочуть, щоб повернули Макдональдс
Я впевнена, що, якби прямо в той самий момент, коли ті клоуни стояли з тими плакатами, раптом знову відкрились заклади Макдональдса, вони покидали свої плакати і побігли ставати в черги за гамбургерами.
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2023
Ответ дляali_kat
Та яке, ви що, там по своїй волі так ніхто не може зробити
irina _d• 30 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Потому что много народа уже не хочет войны с Украиной, теперь нужно их убедить, что они воюют с Америкой, она хочет уничтожить рашку

Ещё годик протянут на новых методичках
Tammy21• 30 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, ті хто їх туди поставив
Чому ви думаєте, що їх туди саме поставили, а не вони самі вийшли?
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2023
Ответ дляTammy21
в параші самі? Я не вірю в чудеса аж до такої степені
vihola• 30 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Так вони ж з себе корчать жертв, наче американці на них напали.
Це те саме якби зараз їхній кінь приїхав до нас.
Ну не те саме, звісно.
Мета показати що те саме.
nabludatel• 30 января 2023
Ответ дляTammy21
Бо у нас є діти такого віку.
Найголовніше: як вони зорганізувалися?
Навіщо їм взагалі цей мітинг?