100pudov• 30 января 2023
Дівчатка, як я виглядаю? Скільки мені років? Що мені змінити?
Що я транслюю, що можете про мене сказати?
Цікава думка оточуючих.
Фото мої, свіжі.
Прошу сильно не критикувати)
Цікава думка оточуючих.
Фото мої, свіжі.
Прошу сильно не критикувати)
Сметчица• 30 января 2023
Чомусь уявляю, що ви мама 2х хлопчиків підлітків, як мінімум один з них. Транслюєте спокій і сімейне щастя. Напевно працюєте з людьми.
Залізна пані• 30 января 2023
Такая мама подзатыльники ребёнку дающая если уроки не хочет учить.
Кроме этого общительная, много знакомств, приятная, ничего плохого не могу написать. 45 лет. Зовут Елена или Наталья))))
Джэкки Браун• 30 января 2023
38-39, ухоженная жизнерадостная приятная женщина. Мне обычно к таким хочется обратиться Девушка:)
Добрая. Современная.
100pudov
• 30 января 2023
Ответ длямладокошкина
40-45
А шо таке ’транслювати’?
Як Ви про мене думаєте, що у мене в житті, чим я займаюсь, подобається мені, чи є в мене розум і який…
Мотылек• 30 января 2023
Дуже мила. Приємно, що тут є такі гарнюні. Бо іноді по коментарям, складається враження, що тут сидять вусаті страшні бабки)
Транслюєте красу, натхнення, здоров´я. Трохи мистецтва.
Посудомойка• 30 января 2023
Хорошо очень вы выглядите. Проинвестируйте только в волосы, они портят все впечатление
СережкинаЯ• 30 января 2023
Ответ дляЗалізна пані
Оксана или Света)
Залізна пані• 30 января 2023
Ответ дляСметчица
Да, и я уверена что у автора минимум 1 сын есть, но точно мальчик.
100pudov
• 30 января 2023
Ответ дляЗалізна пані
Дякую за думки про мене
задумчивая мордочка• 30 января 2023
вы хотите реально что то изменить или просто так. я бы поработала с морщинами под глазами. аппаратное омоложение и уколы. и цвет воллм обновить. а так вы красотка , вам от 43 до 45 наверное
Пацелуйнитуда• 30 января 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Оксана или Света)
Мені теж наче Світлана. Ще може Євгенія чи Юлія