Діти дуже просять кота, вже давно. Не пройдуть повз жодного. Раніше аргументом було, що в нас дорослий німець, може нашкодить котику. Війна еімця забрала помер раптово від вибухів. Весною плануємо заводити маленьку собаку і діти вмовляють одразу взяти і малого котика, щоб разом росли і дружили.
Проблема в тому, що дуже дуже брезглива. Я в домі кота не зможу бачити, я одразу чую їх запах, не можу їсти в таких домах,шерсть скрізь мене до тіпу бісить. Це не моя примха, з віком в мене з´являються признаки окр, мабуть.
Так от, питання. Чи можливо, щоб кіт жив тільки на вулиці і взимку також? Спати буду пускать в баню, там не змерзне. Щоб взагалі в дім не заходив. Годувати буду регулярно.
Ну, живуть якось бездомні коти, де вони сплять?
На прикладах таке можливо?
Діти мене з ума зводять тим котом
На прикладах таке можливо?
Діти мене з ума зводять тим котом
Бубль Гум)• 31 января 2023
Ответ дляУшла и Пришла

За хамство и оскорбления!
Удалено администрацией...
Веселуха Муха• 31 января 2023
Люди що їдять сало і м´ясо в черговий раз накинулися в темі про утримання тварин на Автора через ´не гуманне´ ставлення.
Якщо створені належні умови утримання, тварині на волі живеться набагато краще на природі, ніж в хрущівці. Я в селі бачила багато умовно ´домашніх´ котів на вільному вигулі. Щасливі, вільні, активні тварини. Приходячи поїсти і погрітися час від часу до господарів, в малому селі всі знають де чий кіт. І нормально живуть. Не треба накидатися на Автора так агресивно.
a.ostroverh• 31 января 2023
Ответ для__Jane__
Это порода такая: собака охотничья. Инстинкты. 🤷♀️
Та понятно
Там была ездовая
Ушла и Пришла• 31 января 2023
Ответ дляБубль Гум)
Удалено администрацией...
Оскорблять ей никто не давал права!
Пусть лучше научится адекватному поведению на комменты реагировать!
Мне без сахара• 31 января 2023
Да нормально коты в селе на улице живут. Домик ему тёплый можно поставить. Но в мороз греться конечно пускают котов.
Как_б_не_так• 31 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Дійсно є запах від собак, тому і порода вулична
Що? Яка порода? Може і помер тому, бо вирішили,що порода вулична? Також одного лишили, коли в села чхурнули? Був би в хаті з людьми не перекалякався би так до смерті. Не беріть нікого! Це не іграшки для ваших дітей. Це жива істота за яку треба нести відповідальність і дбати.
Как_б_не_так• 31 января 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Коты воняют,кошки нет. У мамы кошачий лоток на балконе, кошка выходит туда просится когда дверь закрыта зимой. Вообще запаха нет в квартире, с улицы приходишь когда я бы сразу услышала
Силикагелевый наполнитель полностью решает проблемы запаха.
А ночью как она в туалет ходит? Ну и зимой на балконе можно и цистит кошке подхватить.
Челюскина• 31 января 2023
По перше- кіт все одно постійно буде проситись у дім і що Ви будете його викидати з будинку чи лаяти? По друге- коти на самовигулі зазвичай закінчують погано( На дворі купа собак, машин, інших котів і то є небезпека. Тварина- це не іграшка, а велика відповідальність.
Как_б_не_так• 31 января 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Якщо готові постійно оплачувати ветеринара, то хай живуть на вулиці. Пневмоніі,застуда нирок, артрити-це те, що може виникнути від холоду в тварин
Та у них же все життя собаки. Тобто багато вже було - померла одна- іншу взяли. Які там ветеринари з такім відношенням як у цієї авторки?
90x60x90• 31 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Маленька не по природі я маю на увазі. А дитинку візьмем. Німецьку вівчарку.
Думала, щоб росли разом з котом. Може б і спаьи разом в будці так тепліше))
В баттків колись була безпородна невелика собака і росли з котом, то спали вдвох в будці
Бо мерзли, виживали як могли у горе-хазяїв.
Який вам к бісу охоронець, поставте сигналізацію і не підходьте до тварин, ніколи.
Как_б_не_так• 31 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Вище писала, що німецька вівчарка
Ви нічого не тямите в тих породах, не беріть і не гробте нікого.
Как_б_не_так• 31 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Просто згадую дитинство в селі у бабці. Там в усіх жили коти тільки на вулиці. В хату зась. Якось же виживали вони. Ще й не годували їх особливо, тягали мишей і крис.
Я готова купувати хорошу їжу, аби тільки жив на вулиці
Удалено администрацией...
Луноходик_Ик• 31 января 2023
Ну если только уличного котенка, рривычного прикормить, тогда да.
Но асе равно его нужно будет регулярно глистить, лечить и привить обязательно.
А_я_ЛОЖУ!• 31 января 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Ви все переплутали. Живі істоти яких держать для охорони территоріії, не живуть у будинках. І під час тривог вони також охороняють территорію.
А вдома тримають собачок -іграшок. Під час тривог не всі бігають загоняти тварин з вольеру до дому. Ви м али б помітити, що і люди не всі ховаються.
Луноходик_Ик• 31 января 2023
Ответ дляЧелюскина
Опасно, да, но коты на самовыгуле, проживают свою, интересную кошачью жизнь, а не являются живой игрушкой для людей.
Луноходик_Ик• 31 января 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Вы правы на все 100%
90x60x90• 31 января 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я б заборонила таке ставлення. Хочуть охороняти, нехай самі на вулиці вартують.
90x60x90• 31 января 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Цікава, це тікати від собак?
БезВзяток• 31 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Автор, хочу вас підтримати!
Якщо плануєте так зробити, як писали, то заводьте, завжди в селах тварин тримали на вулиці, тим паче , що ви їм облаштуєте місця.
ага, бачили ми як тримають котів і собак в селах - собаки на метровому ціпку, кормлять помиями. Коти теж їдять що прийдеться, бо шкода продуктів, сплять на морозі і живуть 1-3 роки.
90x60x90• 31 января 2023
Ответ дляБезВзяток
Отож, потім така експертка розказує, що в неї була купа котів і всім було добре, але недовго, судячи по тому, що їх було багато.
БезВзяток• 31 января 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
нормальні люди живих істот, навіть якщо вони вуличні і для охорони будинку, пускають в дім якщо вони бояться. Ви уявляєте як тварина була налякана, якщо померла від страху?
Ms. Анонимная• 31 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Так, це бубе весна. Буде в вольєрі жити
Маленькие собаки, как правило, компаньоны, они не живут на улице. Автор, остановитесь, вам не нужны животные!
А_я_ЛОЖУ!• 31 января 2023
Ответ дляБезВзяток
А ви уявляете, скількі людей загинуло від страху, від зупинки сердця? Не потрібно вину россії, та її агрессії перекидати на людей які тримають тварин без змоги тримати вдома.
У собаки був вольер, та тепла будка. У собаки був її власний дім. вона не на ціпку, на вулиці.
У коней був свій дім - конюшня. Але і в конюшні коні вмирали від переляку. Ви готові забрати додому пару сотен свиней, щоб вони не перелякались, коли раша ракетами по свинарниках стріляє?
Луноходик_Ик• 31 января 2023
Ответ для90x60x90
Цікава, це тікати від собак?
Не знаете ничего, а пишете ерунду. Они охотятся, наслаждаются природой, ходят гулять в поля и многое другое.