Мамаша в бигудях• 31 января 2023
Девочки дайте пожалуйста контакты перевозчика на Вроцлав Польша
Не могу найти перевозчика.Надо племяннице посылку передать.
Вишневий цвіт• 31 января 2023
якщо не терміново, то можна спробувати Новою поштою. Автобусами зараз взагалі нереально передати. Дорого і не хочуть брати. Цього тижня передавала взуття сину, то 600 грн передача..... Просто коробка з взуттям. Довезли вже й без коробки. А ще влітку коробка невеличка ( десь як 2-2,5 коробки з взуттям) була 350-400 грн...
Тамбовский мел• 31 января 2023
В 6-7 утра с Автовокзала есть автобусы.Муж передавал сначала в Краков,потом во Вроцлав.На следующий день получала.Все норм доезжало.И по ценам норм.
Вишневий цвіт• 31 января 2023
Ответ дляТамбовский мел
місто хоч напишіть )))))
Тамбовский мел• 31 января 2023
Ну автор тоже город не указала.С любого города можно отправить рейсовыми автобусами.
Мамаша в бигудях
• 31 января 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Новая почта крема не берет
Мамаша в бигудях
• 31 января 2023
Ответ дляТамбовский мел
Я же написала Вроцлав
Мамаша в бигудях
• 31 января 2023
Ответ дляТамбовский мел
Ужгород
Вишневий цвіт• 31 января 2023
їдіть на автовокзал і просіть, можна спробувати на блаблакар подивитися хто їде. Я по тій причині також пішла на автобус - в взуття положила краплі для носа, нова пошта також не пересилає.