из желе я• 31 января 2023
Кінець зими близько. До весни залишилось 28 днів
Сьогодні раніше, бо пишуть у вчорашню тему)
Oksana-f9a3• 31 января 2023
А що зміниться? Куртки поскидаємо..( обіцяють загострення війни на весну-літо
Дон Пэдро• 31 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
В підвалі буде тепліше
из желе я
• 31 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
І куртки поскидаємо, і кротами на пару годин менше будемо, і на вулиці зможемо трішки довше гуляти.
Весела бджілка• 31 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Дон Пэдро• 31 января 2023
Ответ дляиз желе я
І сухіше)
Не факт, ще може бути сніг, який весною тане і множить грунтові води. Але буде пахнути весною)
Дон Пэдро• 31 января 2023
Ответ дляВесела бджілка
Якраз зброя підїде. Ми ж її не для музею просимо
Хвець-тець• 31 января 2023
Ага, завтра перший день лютого, по особистим відчуттям, січень, це такий місяць нудьги, як вода застояна, я лютий, це такий динамічний місяць, закінчується швидко.
из желе я
• 31 января 2023
Ответ дляХвець-тець
У мене завжди січень був місяцем боротьби з нажраним за свята. В цьому році від декількох мандаринів і шматочку сиру не набрала. Але радості мало
Грабля• 31 января 2023
Дівчата, ось подивитесь, до літа цього року-Україна переможе! Щось таке станеться, що переможе!
ПоэтеСССа• 31 января 2023
Вспоминаю, как оптимистично начался январь - чуть ли не билеты в Крым выбирали.
И как все изменилось за пару недель
из желе я
• 31 января 2023
Ответ дляГрабля
Я оптиміст, але не настільки. Та все одно обіймаю за ці слова
Мать драконов• 31 января 2023
Раніше теж рахувала дні до весни, зараз ні, зараз все рівно ….(((
Хвець-тець• 31 января 2023
Ответ дляиз желе я
Так радість зараз в дрібницях, мені коли зовсім зле, я згадую родичів в ЗСУ, ротацій нема і не буде. Їм важче чим мені в любому випадку. А ще згадую, слова героїні фільму ’ І будуть люди’, цитата, ніби так звучить, ’ в тяжку годину, кожен має робити, те що повинен’ Тобто, щось робити, так і живу
мегамоСГ• 31 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Хіба що(
Це позитивна тема. Не треба нам тут сліз
из желе я
• 31 января 2023
Ответ дляМать драконов
Зараз - це на постійній основі чи часом накриває?
мегамоСГ• 31 января 2023
Ответ дляГрабля
Svetlana-7070• 31 января 2023
Ответ дляГрабля
Якшо так буде. Напишіть в особисті, з мене шампанське і шоколад 🍾🍫
Я також мрію і візуалізую це.
Утренняя зорька• 31 января 2023
Завтра перший день лютого: мені ще лиш відбути цей коротенький місяць
попереду - моя особиста перемога

из желе я
• 31 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
попереду - моя особиста перемога

У вас вона точно буде!
парИла я парИла• 31 января 2023
Спасибо Вам автор за темы .Ваши цифры вот почему -то как бальзам ... для души что победа всё ближе и ближе .)
из желе я
• 31 января 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Сама не розумію, чому такий ефект, але ж працює)
Мать драконов• 31 января 2023
Ответ дляиз желе я
З початком війни мені все рівно яка пора року зараз..,. Це стало не важливо для мене
из желе я
• 31 января 2023
Ответ дляМать драконов
У вас є хтось на війні?