забиякина• 31 января 2023
Дурочко
Я
Так хочу вам допомогати, працювати не готова, буду волонтерити, лиш скажіть як записатися!
Надіслали сьогодні форми, з поміж іншого перевірка репутації (background check), вакцинація від ковід.
Приїхали.
Репутація підмочена, вакцинація відсутня.
Доволонтерилася.
Приїхали.
Доволонтерилася.
Апочемучка• 31 января 2023
Що за організація? Куди хотіли влаштуватися?
І так, до волонтерів кого попало не беруть, там теж свої вимоги. Що вас дивує?
забиякина
• 31 января 2023
Ответ дляРостки жимолости
Так а он шо?
Він у цій історії відсутній
звездная галактика• 31 января 2023
могли скопировать старые требования. по моему уже давным давно везде отменили
Українська Мрія• 31 января 2023
Ничего не поняла, а репутацию где подмочили? Кредит в банке просрочили?
Мания-Величия• 31 января 2023
А волонтерити це не працювати?
Вы их хотели нае..., но они поняли и нае.. вас
забиякина
• 31 января 2023
Ответ дляАпочемучка
Церква
Пропонували роботу, сказала що лише волонтерство.
Нічого не дивує, я вже волонтерила і це все проходила в іншій оррганізації, тільки там тб хотіли
Дивує, що ця організація рівнем як сільська хата перед багатоповерхівкою, а вимоги все ті ж.
Кого попало не беруть і постійно виють, що нікого немає. Роботою заманювали.
забиякина
• 31 января 2023
Ответ дляМания-Величия
А волонтерити це не працювати?
Ні, це безоплатно
Українська Мрія• 31 января 2023
Ответ длязабиякина
Церква
А почему хотели именно волонтерить, а не работать?
забиякина
• 31 января 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я не готова працювати за постійним графіком. Як волонтер змогла б сама собі підбирати завдання і складати розклад. Пропускати дні і тп
Мания-Величия• 31 января 2023
Ответ длязабиякина
Ні, це безоплатно
Безоплатно працювати потрібно.
Тому ви їм не підходите.
Бо ви не готові працювати.
Тому ви їм не підходите.
Бо ви не готові працювати.
ТрамвайGirl• 31 января 2023
Ответ длязабиякина
Столько приютов для животных ищут волонтёров и вакцинация там не нужна
Не там ищете
забиякина
• 31 января 2023
Ответ дляМания-Величия
Безоплатно працювати потрібно.
Тому ви їм не підходите.
Бо ви не готові працювати.
Тому ви їм не підходите.
Бо ви не готові працювати.
Ви на своїй хвилі.
забиякина
• 31 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Не там ищете
Я б до тварин не те що йшла, а бігла б
На жаль
Хотіла у себе дома rescue зробити, коли дізналася як бідних зміюнь розводять всілякі розведенці, але я живу не сама, не дозволили
На жаль
забиякина
• 31 января 2023
Ответ дляTammy21
Німеччина? Якщо так, то де ви на background check натрапили?
us
_
буду думати чи робити вакцину і чи зважуватися на перевірку
Доброї нічки усім або вдалого дня чи вечора!
_
Ответ длязабиякина
us
_
Доброї)
Я у Німеччині і тут теж вакцинація обов´язкова (повний цикл). А про бек.чєк я чула від дівчини, яка чи то на Червоний, чи то на Мальт.Крест волонтерить. І це смішно, бо у своїх таборах вони у біженців, які хочуть ’волонтерити’, взагалі нічого не питають, хоч на кухні люди працюють, хоч з дітьми.
ТрамвайGirl• 31 января 2023
Ответ длязабиякина
Я б до тварин не те що йшла, а бігла б
На жаль
В смысле ?
Ездить в приюты и помогать , вам что мешает ?
забиякина
• 01 февраля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
В смысле ?
Допомога не потрібна.
забиякина
• 01 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Доброї)
Так прикро, що доведеться відмовитися.
Я пригадую моє попереднє волонтерство, у лікарні, там теж були вимоги до вакцинації, але, наприклад, грип не вимагали. Я тоді сама щепилася, про всяк випадок
А від ковіду не особливо хочу. Я погано першу перенесла і вирішила не продовжувати. Людям теж сказала, що мій максимум допомогти з дому, підтримати з організацією масових заходах; вести групи та близьких контактів - не планую. Проте у них процедура.
Трохи засмутилася.