Гербария• 01 февраля 2023
ID-картка паспорт, за скільки роблять зараз терміново
Київ
Продавец овец• 01 февраля 2023
Мне 20 дней делали. Но это в сентябре, тогда со светом чуть лучше было.
Гербария
• 01 февраля 2023
Ответ дляПродавец овец
Терміновий?
Женщинас• 01 февраля 2023
Я не знаю, де ви хочете його робити, але минулого тижня в одному зі ЦНАПів Києва стояла в черзі з донькою і люди, що прийшли забирати документи, говорили, що різниці між терміновим і нетерміновим немає:(. Тобто, видають, майже одночасно. Теж щось близько 20 днів. Не знаю, наскільки можна цьому вірити. Але, можливо варто прислухатися:-)
Продавец овец• 01 февраля 2023
Ответ дляГербария
Терміновий?
Ой, извините, не увидела ((( . Обычный делала.
Гербария
• 01 февраля 2023
Ответ дляЖенщинас
Дякую