Даксо• 01 февраля 2023
ДБР під час обшуку у в.о. голови податкової служби Києва Оксани Датій виявило
списки бажань
Датій дуже мріяла:
▪️Заробити мільйон доларів.
▪️Купити соболину шубу.
▪️Придбати годинник Breguet.
Датій дуже мріяла:
▪️Заробити мільйон доларів.
▪️Купити соболину шубу.
▪️Придбати годинник Breguet.
Ответ дляE-ducate
Не прямо фантастичні суми ...
Злочин - це зловживання, незаконне збагачення, інші протиправні дії.
Сама по собі наявність аж (!) 150 тис уе - не крімінал, поки не доведене їх походження. А воно не доведене, бо суду ще не було.
Ми мріємо про побудову правової держави, то ж маємо дотримуватись принципів права, а не буліти за бажання купити годинник, чи відвідати Лондон
А госслужащие разве не должны декларировать наличку? Вроде же должны. Может это и законные деньги
хотя судя по кол-ву недвижимости, девушка не гнушалась никакими возможностями дополнительного заработка.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Не доросли ми до таких списків, як вона. Он вище нас уже і чернью обзивають
Ну так у «вождя» навчились. В того також «гражданських отсечь»
Ольга_1301• 01 февраля 2023
Ответ дляalina 94
Цікаво,шуба соболина вже з‘явилася?))Де вона збиралася в ній вишивати і перед ким?
Може на Мальдівах
Очередная ’маячня’. Сколько уже обысков было и громких начинаний...и что? Ни одного не посадили, все заграницу бедненькие укатили, живут на чужбине. Вот осенью шум был в НБУ, у Кирилла Шевченко обыск, движуха... и тут он ’резко заболел и поехал здоровье поправлять’. Уже и забыли, замяли. Как и его коллегу Гонтареву... И таких тысячи... Это неистребимо
vinogradoff• 01 февраля 2023
Удивляет насколько глупые люди стоят у власти!
Жадные и тупые
Просто посмотреть на эту мадам Датий - она накрала миллионы, а одевается как учительница средней школы. О боги, можно же было раскошелиться на стилиста.
Люди воруют по дикому, но даже красиво не могут распорядиться деньгами. Это уже обнищание моральное
Жадные и тупые
МАМА НИКИТКИ-2• 01 февраля 2023
Ответ дляLyudaT
Так в этом и суть. Если ничего не могут сделать даже с мэром небольшого областного центра, то что могут сделать с Коломойским или Аваковым?
У вас Мамай скільки мером сидить ? 10-12 років? В нього впливу не меньше ніж в якогось можновладця
Ответ дляДаксо
А таке коректно виносити?
’Мадам Датій не тільки мріє, але наполегливо втілює бажання в реальність Під час обшуків у неї виявлено:
▪️158 тис доларів США, 530 тис грн та 2,2 тис. євро.
▪️дорогі прикраси
▪️два автомобілі вартістю $150 тисяч
▪️три квартири у Києві загальною вартістю мільйон доларів
▪️будинок поблизу столиці.’
▪️дорогі прикраси
▪️два автомобілі вартістю $150 тисяч
▪️будинок поблизу столиці.’
и все ж на одну ЗП куплено)
Ответ дляvinogradoff
Жадные и тупые
Платье 1000 дол Дольча
МАМА НИКИТКИ-2• 01 февраля 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Це - просто ДНИЩЕ виносити таке назагал.
Сподіваюсь жінка отримає від суду постанову про моральну компенчацію, а тих виродків хто це все виніс у маси строго покарають.
Я згодна сама заплатити їй ту компенсацію. Но ☝🏼 Лише після того, як вона заплатить усі компенсації і за моральні і бізнес втрати всім, в кого з її вини і вказівки були заблоковані податкові.
Мрію, щоб і до Чернігівських добрались. 🙏🏼
МАМА НИКИТКИ-2• 01 февраля 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Таке коректно.
Якщо все зароблено чесним шляхом та сплачені податки - то все добре - нехай в кожного українця буде як мінімум так!
🤦🏻♀️
Ответ дляI_am_Ukrainian
И опять - вручена підозра заступнику директора департаменту державних закупівель…ну неужели этот директор не знал чем занимается его зам, а сам в это же время кристально чистый? Не верю конечно же. Выглядит как кого-то снимут с должности, кого-то пересадят в другое кресло, а кому-то все и так сойдёт с рук.
Фігурант нашого вчорашнього матеріалу по Міноборони Лієв написав заяву на звільнення з посади.
Ответ дляYN8678
Нет, просто есть такое выражение ’ копаться в нижнем белье/трусах’, это значит лезть в самое личное, что по факту вам ничего не даст
Я это смотрю иначе. Мне чхать на любимого на островах...
Это не про личное, это про логику таких чинуш, более глубокое, суть паучихи в коррупции
Процитирую Ткача
Вони мають боятися а не мріяти
Вчора подзвонив товариш, який з перших днів пішов захищати нашу країну. Вчора він втратив побратимів. Не добираючи слів, він закінчив розмову “давіть цих … ще сильніше”.
Сьогодні державне бюро розслідувань під час обшуку у в.о. голови податкової служби Києва Оксани Датій виявило список бажань серед яких: заробити мільйон доларів, соболина шуба та годинник Breguet. Це чергове красномовне свідчення того для чого люди приходять на державну службу.
Але я пропоную звернути увагу у цьому списку ось на що. Серед мрій заробити на державній службі мільйон доларів, зробити ремонт у квартирі в елітному комплексі та інших атрибутів рівня життя далекого від можновлацького є один пункт - Щоб мене призначили на посаду начальника податкової Києва.
Про що це свідчить?
Це свідчить про те що люди, які працюють на державу, хочуть підвищення по службі для того щоб заробляти. А я просто переконаний що такі люди не мають йти на державну службу. Більше того - вони мають боятися йти на державну службу. Такі люди мають розуміти що мета і мрія заробляти за рахунок державної влади - це мета і мрія про грати і строк.
Не варто забувати який зараз день повномасштабного вторгнення. Не
варто забувати скільки людей вже поклали свої життя за свободу цієї країни. За свободу країни, а не за свободу красти в цій країні.
Тому всі ці пасажі про “приватне життя” і “негарно публікувати” поки що можна сміливо забути. У нас дві війни. Друга - війна з корупцією. Вона також вбиває. І вона також триває зараз. І результат цієї війни матиме значний якщо не вирішальний вплив на результат війни з росією.
Саме тому чиновники на всіх рівнях мають забути про приватне життя. Не подобається? Не йдіть. Чи там медом намазано?
В країні воєнний стан. Той хто краде - ворог.
Такий саме ворог як російський солдат. Тільки небезпечніший. Бо руйнує країну зсередини, непомітно забираючи рації, дрони, пікапи, танки та літаки, а значить і життя, в захисників України. І цілком можливо - і наші з вами.
А ніхто з тих хто читає цей допис точно не хоче померти за «особисту» мрію чиновника заробити мільйон доларів і соболину шубу.’
Процитирую Ткача
Вони мають боятися а не мріяти
Про що це свідчить?
Allka- skakalka• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Не треба всіх рівняти на себе, є люди і порядні.
Только порядочные в этой системе просто не выживут
Natalya_1987• 01 февраля 2023
Це жах! Ганьба!
Конфіскація всього майна без права займати державні посади. А також справедливе покарання.
Нічого святого у неї немає, це лише її вибір.
Знаю багато порядних керівників різного рівня, які досі живуть у квартирах з ремонтом 1990-2000 років (або й досі орендують). Їздять на кіа, рено, фіат (вартість яких 5 тис $). Не раз їм пропонували співробітництво, але ніхто з них не це не підпишиться ніколи. Є речі набагато важливіші за ці $.
Ганьба і сором!
Ответ дляvinogradoff
Жадные и тупые
Т.е.если б была одета по последнему писку,то морально была бы богаче?Да уж...
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Так пусть ее дрючат согласно ее назначению. Пусть бы показали статьи и документы, по которым она имеет обвинения. Но вот эти записочки, это личное. А чё только записочки и баблишко показали? Я например в курсе, что там были интимные товары. Давайте и это покажем общественности.
Нет, это не личное. Это планы на взятки. Планы на коррупцию. Мещанство и глупость от поклонницы зелёных бумажек….
alyona_niki• 01 февраля 2023
Ответ дляDani777
и вас правда ничего не смущает? Ну сколько ж можно надеяться что такие вещи проходят действительно для вскрытия коррупционеров.. Здесь конечно такое писать не очень, но всегда это все делалось только для смены одних шалав на других.. Или кто то наивно думает что она это брала и не несла по ступенькам?)) И все только сейчас об этом узнали?) ну да.. как и во всех других органах
💯