Даксо• 01 февраля 2023

ДБР під час обшуку у в.о. голови податкової служби Києва Оксани Датій виявило

списки бажань

Датій дуже мріяла:

▪️Заробити мільйон доларів.

▪️Купити соболину шубу.

▪️Придбати годинник Breguet.
Metelitsa• 01 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Про Коломойського, Зеленського, їх історію відносин та сьогоднішні обшуки.

«Як ото Зеленський може піти проти Коломойського, це все підстава та спектакль. Бо Зеленський - людина Коломойського і ЦЕ ВІДОМО».

Насправді, звісно, шлях їх взаємодії був ТРОШКИ ІНШИМ і те, що Зеленський рано чи пізно має позбутися Коломойського - цілком логічне завершення їх стосунків.

Історично вони були потрібні один одному: Зеленський Коломойському медійно, Коломойський Зеленському політично. Те, що Зеленський виключно маріонетка Коломойського або його лялька - це виключно мем передвиборчої кампанії. Так, звісно, вони завжди були пов´язані, але прикол в тому, що не Коломойський створив Зеленського як національний медіа-бренд. Коломойський всіма силами тяг Зеленського і його Квартал на 1+1, бо розумів масштаб можливого ефекту. За великим рахунком., саме Квартал зробив 1+1 каналом № 1 в Україні, а не 1+1 зробив Квартал розважальним медіа-холдингом № 1. Це я просто нагадую.

Вплив Коломойського на Зеленського на початку його президентства реально був значним. Я сам цього боявся. Ігор Валерійович напхав Зеленському у команду своїх людей. Шо логічно, бо Зеленському на початку його політичної кар´єри за великим рахунком з великих гравців було ні до кого звернутися «за порадами», та й майданчик плюсів він використав по повній. І у Коломойського історично було на Зеленського більше інфи, бо дуже довга історія стосунків.

Але. За ці вже майже 4 роки Володимир Олександрович за сприяння Єрмака вичистив людей Ігоря Валерійовича приблизно під нуль. Бо Ігор Валерійович як і будь який самовпевнений, самозакоханий соціопат недооцінив амбітність та розум інших людей. Та й взагалі. Це помилка всіх, хто намагається бути «сірим кардиналом» і розраховувати на страх до себе.

Зеленський,  я про це багато вже писав, виявився дуже здібним українським політиком. З усіма плюсами і мінусами. І про те, що Коломойський фігурально «посадив його на трон» (або дуже цьому сприяв) забув приблизно так само швидко, як і свого часу Порошенко забув про внесок Фірташа у своє президентство. (Люблю їх порівнювати, знаю, що це багатьох злить, але справді схожі дуже в деяких моментах). Тобто Коломойський щось отримував (як і Фірташ свого часу), але його вплив в цілому летів в прірву і не задовольнив амбіції пана Коломойського. Це, до речі, дуже сильно було помітно по поведінці «людей Коломойського» у Слузі народу. При цьому паралельно ж розвивався трек з переслідуванням Коломойського в США, та навіть в Ізраїлі на нього справу за шахрайство відкрили.

Впевнений, що Коломойський отримував сигнали про «мирне розлучення», але він не дуже сповна розуму. Тому, врешті решт, його поступово або будуть витискати за кордон, де його чекає американська тюрма, або будуть «роздягати» тут.

Ось така ось сумна (насправді - ні) історія про «кукловодів», 💥🙃яких поступово їдять їх «маріонетки». А тому що не треба недооцінюват вплив корон на тих, кому їх одягають. Навіть якщо ця корона - виключно фігуральна.
Люда, я схиляюсь до думки, зо обшуки у Коломойського - це пускання пилу в очі, обо імітація роботи.
Цей будинок схожий на якусь колибу, а не на житло Коломойського.
Він не є громадянином України, Зеля ж сам особистои’заюрав’ громадянство

Тому я не вірю у справжність обшуків і у щирість намірів))))
LudaSHS• 01 февраля 2023
Ответ дляMetelitsa

Да может быть🧐
Не зря я пишу выше про посиановки спектакли т пиар Малюка,
Если б это было сап и набу, а то карманное сбу, так что есть вероятности(
Alena_Gordiychuk• 01 февраля 2023
з самих перших днів треба було вводити міжнародний контроль за грошима та допомогою Україні!
Lizavel• 01 февраля 2023
Ответ дляAlena_Gordiychuk
100%
I_am_Ukrainian• 01 февраля 2023
Ответ дляMetelitsa

Ага, я думала, что только меня удивил его дом. Это фото ?
vihola• 01 февраля 2023
Дивно, що в неї всього цього досі не було.
Якась новенька?
Mira29-c3c3• 01 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
І головне сиділи, падли, 11 міс
Почті рік. Але завертілися тільки зара, бо Сша втулило 👊👊👊, і треба военка. А так все харашо будо в них.
Але , вірю, добрих та честних загалом більше, поборемо!
І де ті добрі і чесні ?
Эолия• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
А таке коректно виносити?

’Мадам Датій не тільки мріє, але наполегливо втілює бажання в реальність Під час обшуків у неї виявлено:

▪️158 тис доларів США, 530 тис грн та 2,2 тис. євро.
▪️дорогі прикраси
▪️два автомобілі вартістю $150 тисяч
▪️три квартири у Києві загальною вартістю мільйон доларів
▪️будинок поблизу столиці.’
А що у ДПС колись було по-іншому?
LudaSHS• 01 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
І де ті добрі і чесні ?
Не викарабкуються вверх далеко
LudaSHS• 01 февраля 2023
Ось про все

«День обшуків». До низки посадовців завітали правоохоронці. Відомо також про підозри та майбутні звільнення. Про кого йдеться?

▫️Керівництво податкової Києва. ДБР, за даними журналістів, розслідує оборудку, через яку понад 30 мільярдів гривень держкоштів потрапили в тіньовий обіг

▫️ Вадим Столар. За неофіційними даними, справа проти бізнесмена-забудовника та нардепа стосується фінансування тероризму

▫️Топчиновники Міноборони. За даними джерел ЗМІ, Генпрокуратура оголосила підозру ексзаступнику директора держзакупівель Хмельницькому, ексзаступнику міністра Шаповалову та ексзаступнику ’Промоборонекспорта’ Терещенку

▫️Арсен Аваков. Справа стосується авіатрощі у Броварах та закупівлі французьких гелікоптерів Airbus, розповів ексміністр МВС журналістам. За даними ЗМІ, обшукали також й інших чиновників, причетних до закупівлі

▫️Ігор Коломойський. За повідомленням, обшуки стосуються розслідування махінацій навколо «Укртатнафти» і «Укрнафти»

▫️Державна митна служба. Голова фракції Слуга народу анонсував звільнення всього керівного складу митниці. Він підтвердив обшуки в інших посадовців та анонсував «весняні посадки»
vihola• 01 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS

Там були якісь срачі, коли погнали богдана і він дав інтерв’ю собчак.
Скаржився, що оп авто йому підпалив.
І ще дубінськй пішов в опозицію.
Згадані у статті «люди коломойського» вийшли з сн?
боригнув• 01 февраля 2023
тут вже була ця картинка?
Жули-ули• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
А таке коректно виносити?

▪️дорогі прикраси
▪️два автомобілі вартістю $150 тисяч
▪️будинок поблизу столиці.’
І?
Виявили то перевірять законність цього надбання. Але мені сдахтсля що то все цирк на дроті, бо списки викладати на загал то таке днище правової системи…
E-ducate• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
А таке коректно виносити?

▪️дорогі прикраси
▪️два автомобілі вартістю $150 тисяч
▪️будинок поблизу столиці.’
Не прямо фантастичні суми ...
Злочин - це зловживання, незаконне збагачення, інші протиправні дії.
Сама по собі наявність аж (!) 150 тис уе - не крімінал, поки не доведене їх походження. А воно не доведене, бо суду ще не було.

Ми мріємо про побудову правової держави, то ж маємо дотримуватись принципів права, а не буліти за бажання купити годинник, чи відвідати Лондон
Жули-ули• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Особа займає публічну державну посаду, можливо публікація не зовсім у рамках закону, але на таке треба звертати увагу суспільству. Декілька таких справ і може і красти стануть менше. Головне, щоб на це був суспільний запит.
Все вірно пишите.
Але треба суспільству показати правову систему!
А не ото гівно особисте. Це може лише в суді як доказ якийсь бути, але не на тг каналі.
Мені гидко.
Ні, мені не жаль мрійливу пані. Я хочу аби її перевірили по закону та винесли вирок якщо винна.
А інше, я не хочу знати.
Жули-ули• 01 февраля 2023
Коротше, такі горе пошуканти лише дають пані прокурору можливість вийти сухою їх води. Бо її адвокати будуть ставити захист її як жертви, де правова система її принижує без доказів вини.
vikahma09• 01 февраля 2023
Ответ дляMetelitsa

Вклинюсь в діалог. Я теж звернула увагу. Бачили на фото прялка? Декор будиночку і стилізація. Ну якось дома такий декор, дурня.
Mila-golf• 01 февраля 2023
Чого вона пише заробити? А не вкрасти 😅😅😅
vikahma09• 01 февраля 2023
Ответ дляЖули-ули
Все вірно пишите.
Мені гидко.
А інше, я не хочу знати.
Мені пані казнокрадку не жаль. Але ці записки це таке особисте, тут згодна. А якби в неї було там написано типу урізноманітнити сексуальне життя, доповнити колекцію … ну не важливо, хоч коханців чи ще щось таке, секс з жінкою. Це теж би виставили б. Ну ми ж за толерантність і повагу до людей, до особистого.
Smusish• 01 февраля 2023
Ответ дляChernobai
у Блиновской

такая популярная она была у наших блогеров еще год назад, прям всем помогла мечты осуществить.

хотя война не год назад началась, а марафонщицам рашистским наши барышни денежку слали
Точно. Блиновська. Але ж цій тьоті таки допогли ці бажання. Але не розумію, що за мрія така про англію не здійсненна? Бо багато порадниць вже були в аглії а ця дамочка ще не була.
Чи може просто мріяла не на лоукості та не в хостелі жити?
Olya Rybka• 01 февраля 2023
Ответ дляSanahant
К врачам аферистам в их клиники никто не приходит, хотя там требует с женщин днсятки тысяч долларов в обход налогов
Можно подробнее?
Атланта• 01 февраля 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
А она, согласно занимаемой должности, мечтать не имеет права?
Тот, кто мечтает о должности главы налоговой, понимая уровень зарплат в этой сфере, не может мечтать о миллионе долларов. Эти понятия несовместимы. Для любого госслужащего, кроме коррупционеров.
vihola• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
А таке коректно виносити?

▪️дорогі прикраси
▪️два автомобілі вартістю $150 тисяч
▪️будинок поблизу столиці.’
О, то мільйон $ можна викреслювати, вже «зароблено».
І на шубу з годинником було.
Якісь дивані мрії.
Піди і купи собі.
Благодарная Свинья• 01 февраля 2023
Ответ дляbegovelik
Любой наш человек, попавший туда, ведет себя также.
Мудрецов в правительство не зовут потому что.
Атланта• 01 февраля 2023
Ответ дляБасина
С любимой мужчиной?)))
В 2018 году она мечтала встречать НГ с мужем и дочкой. А уже в 2020 мечтала о другом мужчине.
Басина• 01 февраля 2023
Ответ дляАтланта
І не могла визначитись: с любімой чи с любімим)) любімий таки переміг!
промокашка• 01 февраля 2023
Ну такое , а фото путина не нашли? Или визитки яроша? Список «бажань» это даже не смешно, что она там хочет плевать, по делу , что она делает?
промокашка• 01 февраля 2023
Ответ для vihola
Якась новенька?
новенька , ще й не модна , ну яка шуба?
Мдаа• 01 февраля 2023
Навіщо все це треба було виносити на загал? Нехай відповідає за свої протиправні дії
ТА7НЯ7• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Не треба всіх рівняти на себе, є люди і порядні.
порядних швидко позбудуться