Тримаю свічку• Изменено 01 февраля 2023

Це сонний параліч чи щось інше?

Це відбувалося в мене вже більше 6 разів, бувало 2 рази за ніч.
Спочатку у ві сні я відчуваю німіння голови, потім тіла. І після чого до мене приходить мій загиблий брат. Він обіймає мене, я спробую з ним говорити, і він говорить інколи, і потім раптово зникає і я прокидаюсь. Відчуття як наяву.
Загинув 5 міс тому, ще дуже болить. Думаю майже постійно. От сьогодні почалось німіння і я вже чекаю його. І через мить він приходе.
Це ігри розуму, сонний параліч чи може все ж таки його душа?
Пацелуйнитуда• 01 февраля 2023
Це нерви.

Коробка с карандашандрами• 01 февраля 2023
Боже, тримайтесь автор, ви заспокійливі якісь приймаєте?
автор Тримаю свічку • 01 февраля 2023
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Вже ні. Не можна постійно на таблетках.
Я тримаю себе у руках. Але сумую неймовірно. От і тішу себе, що приходе, щоб мені було легше
Ответ дляТримаю свічку
Вже ні. Не можна постійно на таблетках.
В мене мама померла недавно, не сниться ще мені.... а в чоловіка сонний параліч давно, він відчуває як навколо ліжка хтось тупотить і не може прокинутись...
Жена аллигатора• 01 февраля 2023
Это и паралич и нервы.
автор Тримаю свічку • 01 февраля 2023
Ответ дляКоробка с карандашандрами
От мені перший раз було страшно. Я відчувала як підіймаюсь з ліжка. А зараз вже не боюсь, навпаки радію..
ВсеПроВсехЗнаю• 01 февраля 2023
Ще буде довго снитися, рік так точно. Таке у багатьох людей.