Брюльтик• 01 февраля 2023

Потрібна порада провізорів, які мають досвід!

Привіт, колеги. Потрібна порада ваша щодо вибору місця працевлаштування. Справа в тому, що я пів року працюю в аптеці "Доброго дня". Чим далі тим все менше хочу там працювати. Плани ставляють такі, що не завжди виходить виконати, чиста ставка 13 тисяч, але вимог дофіга як для такої зарплати: за переміщенням їздити пр всьому Києву, товар приймати, стікерувати, розставляти, і особливо бісить коли треба встигнути все, і повен зал людей...Щоб норм заробити треба брати переработки, але хіба воно того варте днями не бувати вдома, пахати як кінь, щоб отримати максимум 17-18 тисяч. Отримую завжди 13 тис, яких ледве на саму себе вистачає, та ще
й переоблік був знімають з зп пристойну суму. Бачила вакансії в аптеку "КП Фармація", душа проситься туди, не знаю чому, може там не такий дурдом? Хто в яких мережах працював, куди можна спробуватт піти, а куди не варто порадьте, будь ласка?!
автор Брюльтик • 04 февраля 2023
Ответ длялаМпочка
Никто нормальный в сетевой аптеке не работает. Живу с провизором. Это только для молодых, на которых можно ездить
Та майже всі аптеки мережеві🤣це хіба що свою аптеку відкрити, і на себе працювати, але з зп в 13 тис наврядче назбираєш

звездная галактика• 04 февраля 2023
Ответ дляБрюльтик
А щоб піти вище ви проходили курси, вчили англ? Я просто розумію, що пів року досвіду в аптеці мало, щоб ’стрибати’ десь вище, і треба ще хоча б рік, два попрацювати. На що б ви порадили зробити акцент?
я фармацевт. а не провизор. просто плюнула и бросила. знакомая перешла на мед преда. но где то с год поработала и вернулась. стаж. конечно нужен. поищите место по спокойнее