Королева спама• 01 февраля 2023

Постійно забуваю… пишу в блокнот справи

Ось прям до такого доходить шо надумала що треба щось зробити - далі на шось відволіклась - через хвилину не памятаю вже
А щоб не забути постійно повторюю собі - треба тотототото зробити і прям в ту ж саму секунду роблю цю важливу справу бо можу забути, а вона для мене дуже важлива…
Инстагра_мерша• 01 февраля 2023
Ковідом хворіли?
Подметайло• 01 февраля 2023
Я такая же
В чем вопрос у вас?
В своей повседневной жизни много забываю
Но на работе это не сказывается, потому что у меня всегда под рукой склерозник (блокнот, в который я записываю)
Здорово помогает напоминалка в телефоне
Хомо_сапиенс• 01 февраля 2023
Послушаю советов,бо я такая же,пошла на кухню,пришла и забыла зачем шла, меня это пугает
автор Королева спама • 01 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Я такая же
В чем вопрос у вас?
Здорово помогает напоминалка в телефоне
Ось в мене теж напоминалка
І прям забуваю важливі справи.. чомусь раніше зі мною такого не траплялось
Зарвз я лежу в ліжку і починаю думати що я забула зробити (бо не всі свої думки пишу в блокнот)
автор Королева спама • 01 февраля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Ковідом хворіли?
Нє. Мене минувало тьфу тьфу
КошкинДом• 01 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Я такая же
В чем вопрос у вас?
Здорово помогает напоминалка в телефоне
) склерозник это 5)) По теме уже лет надцать живу с дацзыбао)-наклейки на холодильнике.На неделю,на день,на месяц
автор Королева спама • 01 февраля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
О і я точно така ж!!!! А скільки вам? Мені 35
Козачка• 01 февраля 2023
И я
Инстагра_мерша• 01 февраля 2023
Ответ дляКоролева спама
Нє. Мене минувало тьфу тьфу
А мене після ковіду мізки решето.
Инстагра_мерша• 01 февраля 2023
Ответ дляКоролева спама
А яке у вас навантаження на роботі?
автор Королева спама • 01 февраля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
А мене після ковіду мізки решето.
Я не знаю
Може і боліла я ковідом але в легкій формі і 1 день
Може це і був ковід бо дуже було погано
автор Королева спама • 01 февраля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
А яке у вас навантаження на роботі?
Та я на роботу не ходжу
Я Пп
Але декрет вже 6 років
Подметайло• 01 февраля 2023
Ответ дляКошкинДом
Я свои склерозники выбираю с особой любовью
И они у меня такие.. не дешевые, стильные
На переговоры с клиентами и на совещания с руководством не стыдно с ними ходить
Подметайло• 01 февраля 2023
Ответ дляКоролева спама
Ось в мене теж напоминалка
Ааа.. у вас вот появилось?
А я всю жизнь такая
Муж сначала за голову хватался, но за 15 лет привык уже
Инстагра_мерша• 01 февраля 2023
Ответ дляКоролева спама
Та я на роботу не ходжу
Я Пп
Але декрет вже 6 років
Тоді просто розвивати і тренувати пам´ять. У вас супер варіант.
Ноу коммент• 01 февраля 2023
Я сама така, при тому, що пам’ять хороша. Думаю, що це може бути синдром дефіциту уваги в легкій формі. Ще в школі було важко сконцентруватися на довгий час.
автор Королева спама • 01 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Ааа.. у вас вот появилось?
А я всю жизнь такая
Самое интересное что один ребенок точно такой же как я!!)
Подметайло• 01 февраля 2023
Ответ дляКоролева спама
Вопрос лишь в том, как вы к этой своей черте характера будете относиться
Если это будет типа ’ой, кошмар, все пропало, надо бежать по врачам, пить таблетки’, тогда вам будет тяжело и вашим близким
Я советую воспринимать с иронией и с чувством юмора, просто принять себя такой, но облегчить себе это забывание всякими напоминалками, которые вам будут не в напряг
У меня это блркнот и напоминалка в телефоне, мне этого достаточно,чтоб не забывать что-то важное
Бочка порохУ• 01 февраля 2023
У ендокринолога були? Гіпотериоз, аіт і тд?
Коробка с карандашандрами• 01 февраля 2023
Це не дивно. Зараз ми перенасичуємо мозок інформацією: месенджери без кінця пищать, соцмережі собі, смс з всякими акціями, додатки і таке інше. Ми відвикли концентруватися на чомусь одному, тому і не можемо втримати в голові довго щось.
Пишить на листок. І поменше того всього інформаційного сміття.
А у нас макарошки• 01 февраля 2023
Я така. Мене це також лякає. Я звикла покладатись на свої мізки, а тут... Буквально через 10 сек можу забути.
Тіло виручає. Воно пам´ятає, куди я йшла . Залишається пригадати, навіщо.
Але мені 55, маю дуже насичену і багатокомпонентну робота (ненавиджу мультітаскінг!) і з початку осені переживаю дуже стресовий період. Маю сподівання, що трохи попустить, коли цей період закінчиться.
Від соцмереж тримаюсь подалі.
Ще вчусь собі довіряти. Можу не пам´ятати, чому я щось зробила саме так, але вірю, що в мене були на те вагомі причини, отож йду наміченим курсом, а вже потім пригадую чому саме ним.
roxytoxy-3cea• 01 февраля 2023
у мене те саме
Хомо_сапиенс• 04 февраля 2023
Ответ дляКоролева спама
А мне 45