Веснушка• 02 февраля 2023
Де в Києві можна пройти повне обстеження шлунку?
Дівчатка, підкажіть де в Києві можна комплексно обстежити свій ШКТ? Щоб все в одному місці (консультація гастроентеролога, УЗД, гастроскопію тощо)
Постійно тяжкість після їжі, таке враження, шо шлунок зовсім не переварює їжу😭
_Chocolatte_• 02 февраля 2023
Советую Квалимед, лучшего места просто нет. Там самое новейшее оборудование и врачи прекрасные
Жена миллионера• 02 февраля 2023
Украино-немецкий гастроцентр.На бульваре Шевченко,вроде бы 17.Редкие анализы делают