МадамОхмури• 02 февраля 2023
Это панические атаки?
Регулярно плохо себя чувствую, сегодня была жуткая тошнота до рвоты и паника, длилось мин 10-20 и отпустило. Регулярно тяжело дышать, ночью вскакиваю от того что не хватает воздуха, пробуждают и все норм. То рябь в глазах, то голова как в тумане. И каждый раз что то новенькое. Была у врачей года два назад ставили всд и тревожное расстройство. Как то после того все прошло, а сейчас караул. Ругаюсь думаю что умру, что не правильно меня обследовали. Ещё болит спина в пояснице и ближе к лопаткам. Может кто то дам совет, как мне поступить.
Дама-мадама• 02 февраля 2023
По опису схоже. Є щось таке, чого ви дуже хочете і не робите чи навпаки- категорично не хочете, але мусите робити?
Панічні атаки це прояв, в основі- внутрішній конфлікт.
МадамОхмури
• 02 февраля 2023
Ответ дляДама-мадама
Даже не могу ответить, наверное все такие есть. Но не могу найти причину 😟
Я не такая• 02 февраля 2023
Что-то вы все в кучу. Горло не болит? Может тоже признак панической атаки, как и боль в спине.
Из всего названного только сегодняшний приступ похож. Остальное - астено-невротический синдром (то, что раньше обычно называли ВСД). Попейте успокоительное, организуйте режим, займитесь умеренными физ. нагрузками.
Параллельно обследуйте позвоночник и сосуды головы и шеи (допплер сделайте).
Дама-мадама• 02 февраля 2023
Ответ дляМадамОхмури
Це не одразу приходить і часто треба з психологом копати, Я більше до того пишу, що самі по собі паніки- це те, як ви самі себе лякаєте. З ними розібратись насправді не так важко, а от з тим, що їм передувало і викликало- тут треба покопатися буде. Почитайте Р.Ліхі «Свобода від тривоги», трохи попустить з паніками. З конфліктами- краще до психолога сходити, звісно.
МадамОхмури
• 02 февраля 2023
Ответ дляЯ не такая
В горле иногда как ком, сухость першение, но редко. Спасибо за ответ
Херсон це Україна• 02 февраля 2023
Ответ дляДама-мадама
Що значить ’як самі себе лякаєте’?
В мене панічні без тривоги взагалі. Можу лежати, дивитися серіал з чоловіком - і привіт, приїхали. Ніяких відчуттів духовних, просто тіло ковбасить
Дама-мадама• 02 февраля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Що значить ’як самі себе лякаєте’?
З того, що Ви пишете не випливає, що атака сама собою стається. Ви читали, що таке панічна атака і як вона виникає? Паніка не приходить сама собою, навіть, якщо вона розбудила серед ночі (через це люди часто плутають паніку з якимись проблема по здоров‘ю, наприклад думають, що це гострий стан, інфаркт, який виник сам). Але паніці завжди передує секундна реакція свідомості на зміну в тілі. Насправді одним дописом не поясниш, бо там і внутрішній конфлікт, і вторинна вигода. Але інфи повно, при бажанні навіть без психолога можна розібратись, просто довше.
Мастер Пис• 02 февраля 2023
Ответ дляДама-мадама
Де ви цю книжку знайшли? Шукала в ютубі аудіо, не знайшла, тільки уривки
Дама-мадама• 02 февраля 2023
Ответ дляМастер Пис
В мене паперовий варіант.