Последний вагон• 02 февраля 2023
Чужа дитина показує вам фак. Ваша реакція?
Гуляю на майданчику сі своїми дітьми. Європа. Гуляє поряд хлопець років 5-6. Ні з того ні з сього, починає мені язика показувати, я стою просто дивлюсь на нього. Він продовжує в показує мені два факи. Мої діти на це дивляться. Мови я їхньої не знаю, мати його сидить в кафе метрів 150 звідси. Щоб ви зробили? Вкінці напишу чим закінчилось. Додам що перед цим ніяких зацепок абсолютно моїх дітей з ним не було.
ПешитеБесАшипок• 02 февраля 2023
Я в такому разі кажу: ой, який красивий язичок. Або ой, яка вихована дитина.
Я Вас не боюсь• 02 февраля 2023
Это ребенок…. С ребенком бы точно не выясняла, может маме бы сказала
Котомафия• 02 февраля 2023
Ничего. Просто отвернулась бы. Своим детям сказала бы, что мальчик больной, умственная отсталость, нужно к таким относиться толерантно
Последний вагон
• 02 февраля 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Отвернулась бы и ушла, и детей забрать.
Тобто одна невихована дитина в змозі вас вигнати з будь-якого публічного загального місця?
Ненька наша• 02 февраля 2023
Просто подумала бы, что он невоспитанный и ушла бы, выяснять ничего бы не стала, не вижу в этом смысл.
Море_море_я_скучаю• 02 февраля 2023
Я на автомате показываю язык в ответ. Это непедагогично и не советую так делать.
Лучше просто не обратить внимание, может, малыш действительно нездоров.
Пописанная парта• 02 февраля 2023
Ничего бы не сделала, чужие дети - это не мое дело. Скорее всего забрала бы своих детей и ушла в другое место гулять. Учу своих детей избегать контактов с потенциально неадекватными людьми с раннего возраста.
Сыро_Ежка• 02 февраля 2023
Дитина 5-6 років, він навіть не знає, що то означає. Він просто привертає увагу, може йому мало любові в сім´ї
Море_море_я_скучаю• 02 февраля 2023
Ответ дляНафаня Маня
А потом вот такие выростают
Выпускник Оксфорда, звезда и миллионер? Отличное начало.
Идущаяповолнам• 02 февраля 2023
Ответ дляПоследний вагон
Мы уже поняли, что вы учинили скандал, рассказывайте подробности))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 февраля 2023
Нічого не зробила.
Дитина, можливо, має вади розвитку чи просто не вихована.
Сказала би дітям, що хлопчик хворий і щоб його не зачіпали і не підходили.
Последний вагон
• 02 февраля 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Нічого не зробила.
Боже хто його чіпає. Проблема в тому що якщо його не зупинити то він просто буде штовхати ваших дітей, забирати іграшки, плювати їх і обзивати на кожній наступній прогулянці. Таким негайний отпір потрібно давати відразу. Інакше будуть на голові
Лорка-хлорка• 02 февраля 2023
Ответ дляПоследний вагон
Ви його відшмагали?)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 февраля 2023
Ответ дляПоследний вагон
Ви написали про язик і факи у стартпості.
З чого Ви зробили висновки про подальші його дії?
РукиМыли?• 02 февраля 2023
Ответ дляПоследний вагон
кажіть вже що зробили. ми не їжа, нас тушкувати не треба.
Последний вагон
• 02 февраля 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Висновки зробила з життя. Наглих не зупиняти - підуть далі