Шопингмонстр• 03 февраля 2023
Найсмішніша гумористична книга в вашому житті?
Буду вдячна за поради
Ку-кусик• 03 февраля 2023
Наверное, мне тогда под настроение попалась, но я смеялась над Мор-ученик Смерти Пратчетта
Коник-стрибунець• 03 февраля 2023
Начало конца комедии - Виктора Конецкого
Сколько раз читала столько и смеялась
постою_послушаю• 03 февраля 2023
Вождь краснокожих, Пимиентские блинчики да и вообще весь О´Генри.
Джером К Джером туда же.
Село Степанчиково и его обитатели
Крокодил Достоевского
Джером К Джером туда же.
Село Степанчиково и его обитатели
Крокодил Достоевского
постою_послушаю• 03 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
В дитинстві це був Швейк
’Пригоди бравого вояка Швейка’
Это же оттуда про психиатрическую больницу где один из постояльцев выдавал себя сразу за Кирилла и за Мефодия чтобы две порции обеда получать?
Mrs.Ochmonek• 03 февраля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Так )))
Mrs.Ochmonek• 03 февраля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
— Справді, не знаю, чого тим божевільним не до шмиги, що їх там тримають. Там же дозволяють качатися голяка по підлозі, вити, як шакал, казитись і кусати людей. Зробив би ти таке десь на вулиці, люди б дивом дивувалися, а в божевільні це як плюнути. Там така воля, про яку й соціалістам ніколи не снилося. Кожен може видати себе і за господа бога, і за діву Марію, і за папу римського, і за короля англійського, і за найяснішого цісаря або за святого Вацлава. Правда, той, що вдавав із себе Вацлава, був весь час зв´язаний і лежав голяком в одиночці. Був там і такий, що репетував, ніби він архієпископ. Той нічого іншого не знав, тільки обжирався і дещо, вибачте, робив, що римується зі словом ’обжирався’, але ніхто там цього не соромився. А один навіть видавав себе за святого Кирила і Мефодія, щоб одержувати по дві порції. Один пан був вагітний.
Він кожнісінького запрошував на хрестини. Багато там було шахістів, політиків, рибалок і скаутів, колекціонерів поштових марок, фотографів-аматорів. Один потрапив туди через якісь старі горщики, що їх він називав урнами. Іншого весь час тримали в гамівній сорочці, щоб він не міг вирахувати, коли настане кінець світу. Я зустрівся там і з кількома професорами. Один усе ходив слідом за мною і переконував, що цигани походять з Крконошів, а другий доводив, що всередині земної кулі є ще одна куля, набагато більша, ніж та, котра зверху. Кожен міг там молоти язиком про все, що йому заманеться, немов у парламенті. Одного разу почали розповідати казки та й побилися, коли з якоюсь принцесою трапилася велика біда. Найбільш бешкетував один пан, що видавав себе за шістнадцятий том наукової енциклопедії Отто і в кожного просив, щоб його розгорнули і знайшли слово ’картонажна швачка’, бо інакше йому каюк. Втихомирився лише тоді, коли на нього вдягли гамівну сорочку. Цим він дуже пишався, бо, мовляв, потрапив у палітурний прес, і просив, щоб його модно обрізали. Взагалі жилося там як у раю. Можете собі галасувати, верещати, співати, ридати, мекати, стогнати, плигати, молитися, перекидатися, лазити рачки, стрибати на одній нозі, бігати кружка, танцювати, тупцювати, сидіти цілими днями навпочіпки і дряпатися на стіни.
Меряю линейкой• 03 февраля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Трое в лодке, не считая собаки. Никогда больше так не ржала.
Книга намного лучше фильма
Майор Медуза• 03 февраля 2023
Иоанна Хмелевская ’Все красное’. Хохотала вслух. В других ее книгах тоже много смешного.
Чебуратор• 03 февраля 2023
Короли и капуста О. Генри
Жуки на булавках Аркадий Бухов
Рассказы Зощенко
12 стульев, Золотой теленок Ильфа и Петрова
Последние две, думаю, все читали)
Жуки на булавках Аркадий Бухов
Рассказы Зощенко
Последние две, думаю, все читали)
Я такая боевая• 03 февраля 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
защенко ’ зойкина квартира’
’ про федота стрел ца’
про Федота стрельца - полная хрень. до отвращения.
На перекуре• 03 февраля 2023
Ответ дляМайор Медуза
Я безудержно ржала над ее ’Лесем’. Причем это была аудиокнига в хорошей озвучке.
Куда_бежать• 03 февраля 2023
Ответ для_Астрея_
Ильф и Петров. Двенадцать стульев. Золотой теленок.
А для меня таким стал антипод Тихомирова и Гуреева ’Двенадцать ульев или легенда о тампуке’. Это нечто. Гачинаешь смеяться с первой страницы и заканчиваешь на последней. Я даже в вайнной пряталась, чтобы ночью не будить никого.
Куда_бежать• 03 февраля 2023
Ответ дляЧебуратор
Короли и капуста О. Генри
Жуки на булавках Аркадий Бухов
Рассказы Зощенко
Последние две, думаю, все читали)
Жуки на булавках Аркадий Бухов
Рассказы Зощенко
Последние две, думаю, все читали)
Да, рассказы Зощенко - это любовь любовная. При чем они даже сейчас настолько злободневные. Вот, почитаешь советчицу и сразу вспоминаются. Самые любимые - это Знахарь и Случай в больнице. Ну, просто шедевры.
Ух ты какая Я• 03 февраля 2023
Ответ дляСхема сыра
Тореадори з Васюківки- дитяча. Ольга Громико - доросля, фентезі.
Мне Громико тоже понравилась
пАлАвинкА• 03 февраля 2023
Ответ дляНа перекуре
А мне очень понравились «Гарпии»
Надежда наш компас• 03 февраля 2023
Ответ дляМайор Медуза
Поддерживаю. Но есть разные переводы.
Куда_бежать• 03 февраля 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Наріне Абгарян ’Манюня’
Читала, смеялась, но не до слез!
Куда_бежать• 03 февраля 2023
Ответ дляЗадолбулька
дневник домового. особенно первые главы.
Да и дневник сторожа садового товарищества и невесты сисадмина тоже перлы
Интимная• 03 февраля 2023
Для меня настоящим открытием была книга Олега Сенцова - «Купите книгу, она смешная». Я не то что смеялась, я ходила за домашними и зачитывала со смехом отрывки:) Поэтому искренне советую эту книгу - поддержать украинского автора и оценить шикарную традицию юмористической прозы в стиле Джером К. Джерома.