Баксы_сдам• 03 февраля 2023

Как воспитать успешного ребенка? Как развить таланты?

Насколько важны успехи в учебе в школе?
Ноунэйм• 03 февраля 2023
Развить таланты это думаю по кружкам водить. Что зайдёт на то и делать упор. Оценки в школе важны для поступления хотя троечник может быть умнее отличника.
автор Баксы_сдам • 03 февраля 2023
Ответ дляНоунэйм
Сейчас столько кружков и хочется что-то выбрать полезное для будущего
ЛижТолько• 03 февраля 2023
Надо исходить из увлечений ребёнка. Вы же мама и видите чем интересуется ребёнок.
Пушап Ми• 03 февраля 2023
Після такого питання чомусь стає шкода дитину. Ніби вона приречена виправдовувати очікування батьків...
Чебураха с перцем• 03 февраля 2023
Ответ дляПушап Ми
+1 тут только собственный пример срабатывает и то не всегда….
Покорительная• 03 февраля 2023
Ответ дляБаксы_сдам
Всегда надо начинать с себя. Подумать, куда бы вы пошли, чтобы стать успешной? Какие оценки со школы вы демонстрируете на кассе в супермаркете или возможно в очереди в банке пользуетесь знаниями по физике, геометрии.
В общем, дерзайте))
А у ребенка своя жизнь, свои планы и мечты будут. Может ему нафиг не нужна успешность, может он хочет стать маникюршей.
Маманя• 03 февраля 2023
Любити, приймати, не давити, цікавитися самою дитиною, багато розмовляти, дивитися, що їй подобається і не заважати, коли треба допомогти. А система освіти у нас не заточена на те, щоб виховати успішну особистість.
Ревнивая жена• 03 февраля 2023
Важно, есть ли у вас самих ресурсы для этого развития? Желание, терпение, время, финансы.
Надежда наш компас• 03 февраля 2023
а манікюрші комфотно живуть,не знаючи,як росте рослина,не вміючи порахувать відсоток за потреби,не знаючи,чому є гроза,для чого гасить соду оцтом,не прочитавши жодного літературного твору? це ж жахливо,нічого не розуміти у цьому світі! не називайте,тоді,себе homo sapiens((
Поумничка• 03 февраля 2023
Ответ дляПокорительная
В общем, дерзайте))
Открою вам секрет, зачастую мастера маникюра это люди с высшим образованием, которые в какой то момент захотели работать на себя .
Я инженер, меряю от 1• 03 февраля 2023
надо воспитывать счастливого ребенка, а счастливые сами успешными станут.
Чумачечая Весна• 03 февраля 2023
Тільки своїм прикладом.
Надежда наш компас• 03 февраля 2023
Ответ дляПоумничка
ні,це ті,які виявились неуспішними в тому,на що,ніби-то,вчились... бо не вчились,насправді(.
Маманя• 03 февраля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Звідки таке узагальнення?
Де ви манікюр робите?
Елена 4160• 03 февраля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Я вчилася на інженера-технолога, працюю бухгалтером, бо поки вчилась моя галузь розвалилася. В компанії де я працювала із усіх менеджерів може один чи два були з профільною освітою, інші - вчителі, музиканти, перекладачі і так далі. Там, де я працюю зараз, половина бухгалтерії без профільної освіти чудово виконують свої обов´язки. І серед менеджерів також кого тільки немає. Це в радянські часи на кого вчився тим і працюєш в основному, зараз як прийдеться. До речі серед моїх колишніх одногрупників по спеціальності працюють усього декілька.
Надежда наш компас• 03 февраля 2023
Ответ дляМаманя
Звідки таке узагальнення?
Де ви манікюр робите?
у неуспішного юриста))))
Покорительная• 03 февраля 2023
Ответ дляПоумничка
А я о чем? Тянут за уши с репетиторами к успеху а человеку это вообще не надо
Покорительная• 03 февраля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Бо насправді, воно було нафиг им не треба, а заставляли родители
Зоя Жорівна• 03 февраля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Моя знайома манікюрниця має вищу технічну освіту та взагалі розумна та ерудована жінка. Але їй подобається ’пиляти нігті’, за її ж словами
Зоя Жорівна• 03 февраля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Так, спочатку вибір професії був хибним. То перевчились на те, що подобається і стали успішними
Зоя Жорівна• 03 февраля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
у неуспішного юриста))))
Теж таку знаю.
Батько запхав її на юрфак, вона отримала диплом, подарувала його татусеві і пішла купували манікюрне обладнання
Шумелка Мышь• 03 февраля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Насправді, манікюр більш потрібний ніж жінка-інженер-немаєде робити.
А гроши за манікюр більш реальні та великі. Та й податки не треба платити.
Надежда наш компас• 03 февраля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
буває...
Зоя Жорівна• 03 февраля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Питання навіть не в грошах. Їй не подобалося бути інженером. Хоча і інженерство припало на початок 90х, коли не було кому потрібне
Маманя• 03 февраля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
у неуспішного юриста))))
І, я правильно ва розумію, по одній людині робите висновки?