Зупка_цем• 03 февраля 2023
чому сільпо закон не писаний
так багато продуктів без інформації про товар на укр. мові
багато імпортних продуктів що там нічого не зрозуміло
є закон який передбачує що на товарі має бути етикетка держ. мовою
на початку війни на це закрили очі але потім зобов‘язали
та деяким супермаркетам закон не писаний
цікаво як ввозиться цей імпорт та під видом чого, щоб не платити податки
як гадаєте?
Кукарикуууууу• 03 февраля 2023
на початку війни, автор, було прийнято закон про можливість продавати імпорт без зазначення інформації на укр мові, але вся ця інформація мала бути у відкритому доступі, ну скажімо на сайті виробника. Потім цю норму скасували, але надали перехідний період що б допродати тий товар, що було вже ввезено. Тобто, весь товар, що було ввезено на територію України без маркування до 1.12.2022 може бути на полицях магазину. і причому тут Сільпо? якщо це дозволено державою. Потерпіть, скоро вже допродасться і будете обурюватися з інших причин))
Любавишна• 03 февраля 2023
Ответ дляТелепузик
Ага. І сплата податків, акцизів веде до здорожчання товарів, то давайте і далі, за третину від оф.податків в кишені таможні, провозити товар. Зате дешевше.
О чем речь? Сами придумали, что товар вводится нелегально, сами накручиваете. На данный момент это лишь фантазии ваши и автора. Или пруфы в студию
графиняВишенка• 03 февраля 2023
Ответ дляЗупка_цем
от ви першиніж щось стверджувати переконайтеся що це так
бо це не так
Дайте ссылку )
Зупка_цем
• 03 февраля 2023
Ответ дляКукарикуууууу
так молодець, хоч хтось вміє гуглити а не тільки інших посилає))
але є товари які виготовились після 01.12.2022
Зупка_цем
• 03 февраля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Автор, вы ходите в магазины итальянских или польских товаров? Они на каждом углу сейчас. Им предъявите тоже самое. Там от шоколадки до бутылки виски сплошь контрабас и заметьте, никто их не трогает тоже. Так что сказки про то, что тянут из народа последнее, оставьте бабушкам у подъезда
Удалено администрацией...
Телепузик• 03 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Дайте номер постанови КМ, не нахожу
І ще є купа пояснень.
После шести ни-ни• 03 февраля 2023
Ответ дляЗупка_цем
Удалено администрацией...
На вопрос вы не ответили!
А по поводу рта, это пусть администрация форума разберётся кому из нас что нужно мыть
Рассказница• 03 февраля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
На вопрос вы не ответили!
Хоть ответ был и не мне, но я пожаловалась.
О, уже удалили.
Кукарикуууууу• 03 февраля 2023
Ответ дляЗупка_цем
ну тут не про гуглити, а я цим безпосередньо працюю і щось я не впевненна про товари що було виготовлено після 01.12.22, знаючи як те ж сільпо зараз промиває мізки і на кожен такий товар вимагає підтвердження з митниці, коли його було завезено
але все може бути і недобросовісні імпортери, могли ’під шумок’ підмішати більш новий товар, до партій що було ввезено раніше. Але це не про сільпо. це більш до імпортера
А я с косою• 03 февраля 2023
Це не контрабанда. З початку війни внесли зміни до закону і зараз можна робити «прямий імпорт» чи як там його, щоб забезпечити наявність продуктів, щоб їх вартість не так зростала + врівноважити втрати часу через змінену логістику
СКИБИДЫШь• 03 февраля 2023
Ответ дляЛюбавишна
Позвоните в Сильпо и узнайте как ввозиться этот товар. Или думаете здесь топ менеджеры сидят и готовы ответить на все ваши вопросы? Странная вы…
Та в чому странність автора полягає ?
Тема як тема.Тут усі теми з глибоким змістом.
Доктор Хаос• 03 февраля 2023
Ответ дляЛюбавишна
Так вы странная. Если он ввозиться легально вдруг, просто без стиков, что тогда? Печатать ради вас? стики приведут к удорожанию, вы что это не понимаете? Или вам так дешево сейчас в магазинах, что поднятие цен вообще не смутит?
Так какого ж хрена у нас был этот закон пресловутый про информацию на украинском? Печатали ради нас, как миленькие. И сейчас будут печатать. Ради меня, да. Потому что опять закон этот в силе.
Доктор Хаос• 03 февраля 2023
Ответ дляА я с косою
Да, в Сильпо без этикеток на мове чипсы да соки в основном- это ж самые главные продукты во время войны. А, и макароны ещё.
Масяня Я• 03 февраля 2023
Ответ дляЗупка_цем
купа товарів і без нелегального иожна обійтися
Так купляйте
Масяня Я• 03 февраля 2023
Ответ дляЗупка_цем
я не писала що це капець проблема
захотіла створила тему
не читайте
але ні треба зайти в кожну тему і написати « ото в людей проблеми»
смішні
захотіла створила тему
не читайте
смішні
Це реально не проблема
Масяня Я• 03 февраля 2023
Ответ дляЗупка_цем
дивні люди які зайшли в тему і вказали що кому робити
Так вы же начали тему
dreamsunny• 03 февраля 2023
У нас Сильпо ещё на выпечке собственного производства ставит дату ’упаковано’ вместо даты производства. И таким образом продают не свежий хлеб под видом свежеиспечённого. Обращалась по этому поводу на горячую линию, но ничего не поменялось .
Perfect_Day• 03 февраля 2023
Немає ніякого звязку між контрабандою і стікерами. Весь товар завозиться без стікерів, хоч контрабанда, хоч легальний. А далі, десь під Броварами, студенти за мінімальну ставку клеють стікери на банки і пляшки.
Чи ви думаєте, що ці наліпки десь на таможні ліплять??? У Чопі???
маминаБубочка• 03 февраля 2023
Ну в нас все по «алгоритму» правильності робиться, ага ага, і яйця на кг продаються військовим? А що ні? Хіба це не основи бухгалтеріі? Чи це інше?
СовНарКом• 03 февраля 2023
Ответ дляЗупка_цем
отак як буде таке мислення як у вас
то і така ж буде в країні
бо всі все «схавають»
то і така ж буде в країні
бо всі все «схавають»
Та це у вас такє мислення. Мене цікавить ціна, вас- папірець, який вартує грошей. Ви це не розумі\те? Під час війни дозволили завозити продукти без перекладу.
СовНарКом• 03 февраля 2023
Ответ дляЗупка_цем
так обойдитесь. Зачем товары дороже?
СовНарКом• 03 февраля 2023
Ответ дляЗупка_цем
я не писала що це капець проблема
захотіла створила тему
не читайте
смішні
захотіла створила тему
не читайте
смішні
смішна тут тільки ви. Ви шукаєете проблему там, де її немає. Все подорожчало, вам треба ще дорожче.
СовНарКом• 03 февраля 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ну ви перша ж почали, чому дивуетесь?) Хіба не ви почали тему з того, що потрібно робити, не?
СовНарКом• 03 февраля 2023
Ответ дляДоктор Хаос