Яке ваше ставлення до того, що в часи коли економить держава на всьому через війну
65 мільйонів гривень витратить державний телеканал "Дом" на ток-шоу подруги Зеленського з "95 кварталу" та розважальну програми
Про це повідомляється у системі "Прозорро", передає Цензор.НЕТ з посиланням на Наші гроші.
Результат:
вже голосів:
578 (84.75%)
Не підримую
66 (9.68%)
Результати
38 (5.57%)
А що тут поганого? Підримую.
Invictusgirl• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
чтобы дать альтернативу досуга
Шо-шо ?
То есть мы тратим , 65 млн , чтоб рашистам было , что смотреть ?
Я разное тут читала , но такую дичь , в виде отмазки ,первый раз
Ответ дляJave
Мені здається що їх, хто вважає зеленського і слуг, подарунком долі для України, стає все менше... і то ще не настала жопа в економіці конкретна.. вірю, що люди вміють причинно-наслідкові зв´язки встановлювати
Я Зеленського вважаю подарунком у плані, що він гарно відкликається іноземцям і нам завдяки ньому допомагають. Але от до слуг у мене було відповідне ставлення, тому не за Зєлю, ні за Слуг я на виборах не голосувала.
Espresso_caffe• 03 февраля 2023
Ответ дляТатьяна123
Вы думаете эти тетки смотрят наши каналы? Не смешите. И кого встречать эти тетки будут, если военные без формы оборожение получают?
у вас в какой сфере образование?
спрашиваю, что бы понять изучали ли вы предмет ’Национальная безопасность’ в вузе
Invictusgirl• 03 февраля 2023
Ответ дляJave
Я вчора слухала Кузика з батальйону ’Свобода’ обіцяв, що після війни так і буде робити.
Дело в том , что «після» они и не допустять , зная, что с ними будет
Татьяна123• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
у вас в какой сфере образование?
Удалено администрацией...
Invictusgirl• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
у вас в какой сфере образование?
Национальная безопасность -это тупой ржач ни о чем ?
И 65 млн на это , пока солдаты сами себе броники и каски покупают ?
М-да
Espresso_caffe• 03 февраля 2023
Ответ дляТатьяна123
Удалено администрацией...
я училась в Киеве, в нархозе
Ответ дляJave
зараз Вам напишуть звичне ’а ваш Порошенко....’
Тут недавно була тема, де автор жалілась, що мамі-науковцю урізають зарплату. Так виття стояло радісне і ’так їй і треба’ і вселенське ’а шо хочете, війна, грошей в державі нема’
А тим часом....
Які авто купують депутати під час війни
’Найбідніша’ верства населення: депутати навіть під час війни беруть компенсацію за житло - список
Партнер Єрмака почав входити в будівельний бізнес Столара-Медведчука – Bihus.Info
А тим часом....
Які авто купують депутати під час війни
Татьяна123• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
я училась в Киеве, в нархозе
Плохо учились судя по всему.
Ответ дляТатьяна123
Даже больше необходим чем теплая форма нашим защитникам? Кто то защищая страну ноги отморозил, бо у этой страны нет денег на теплую форму и обувь. А оно вон как оказывается, просто развлечения важнее.
поспати, пожрати, серіальчик подивитись - по мощах і єлей. як кажуть
Invictusgirl• 03 февраля 2023
Ответ дляТатьяна123
Плохо учились судя по всему.
Та с ней все ясно .
65 млн для досуга рашистов , бо бедным скучно одного соловьева придурка смотреть , надо и другими разбавить …
Не чіпай - вб ю• 03 февраля 2023
Ответ дляyuryia
Фонд Марини Порошенко отримав з бюджету України 700 мільйонів
Благодійний?
Ответ дляJave
...навіть не надійтесь. Цей навик відбило повністю.. (((. Коли в підвалах сидять і вишивають бісером портрети....., що тут скажеш.
ViktoryjaG• 03 февраля 2023
Даже не знаю все эти каналы и шоу, тв не смотрю. Наворованные деньги в условиях вп должны идти на военные нужды или поддержку населения, имхо
Ответ дляДаксо
Як актор він дійсно гарно грає роль перед камерою..
Я за нього не голосувала і не буду голосувати, я і за пороха не буду голосувати, тому що його бездіяльність в боротьбі з корупцією привела слуг до влади
А Порох же розумів, що є велика ймовірність повномаштабної війни і на що він розраховував не проводячи реформи..
Espresso_caffe• 03 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Та с ней все ясно .
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 03 февраля 2023
Ответ дляyuryia
фото
Ну це звучить логічно принаймі, не зрзуміла що там саме вас шокувало.
Але як може воююча країна зараз виділити кошти на розваги?? Там же якось це пояснюють, може ми не все знаємо просто?
Хочеться сказати словами нашого президента: ’Неначасі ці шоу’.
Дійсно, краще б ці кошти витратили на підтримку військових або людей з прифронтових регіонів.
І щодо Кравець хочеться запитати: ’А що, Олена вже кропивницю вилікувала? Вона ж типу через неї відмовилася у Кварталі виступати. У грудні була новина. А з Польщі повернулася в Україну?’
В Україні наче талановитих людей і патріотів і без цих недослуг народу вистачає.
Invictusgirl• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Удалено администрацией...
Ответ дляDashko007
А люди в селах з дітьми , в холодних приміщеннях окопні свічки роблять. Оті маленьки ручки мерзнуть, але ж не вистачає на фронті тих свічок.. більше нема що казати !
От тільки спочатку дорослі ручки поставили одну єдину галочку..., більше нема що казати.
Espresso_caffe• 03 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Удалено администрацией...
Татьяна123• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Удалено администрацией...