Яке ваше ставлення до того, що в часи коли економить держава на всьому через війну
65 мільйонів гривень витратить державний телеканал "Дом" на ток-шоу подруги Зеленського з "95 кварталу" та розважальну програми
Про це повідомляється у системі "Прозорро", передає Цензор.НЕТ з посиланням на Наші гроші.
Результат:
вже голосів:
578 (84.75%)
Не підримую
66 (9.68%)
Результати
38 (5.57%)
А що тут поганого? Підримую.
Соната любви• 03 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
В якому бункері? Ви хоч трохи думайте що кажете. Є фото і відео як він зустрічає гостей із закордону на вулиці біля свого офісу, гуляє центром Києва. Також їздить по іншим містам України, в тому числі на гарячі точки.
это же надо какой подвиг встречать гостей из заграницы и гулять центром Киева.
в горячие точки ездит?)))
вы для начала хотя бы поинтересовались, каким образом он туда ездит.
Интересно этой кравец тоже ордена дали, или обделили? Вообще это всё дно, что марафон непонятный, там новостей 0, сутки одно и тоже говорят как попугаи, даже повторяют через дня 3
Потом 95 зарабатывал типа байрактар ньюс, там 2 престаревшие чудика несли чушь, морды не влазили в телек, но эти орденоносцы, а теперь кравец ворвалась на олимп
Я в шоке просто, забрать у военных деньги( Они кстати петицию создали, 25 тыщ она набрала, посмотрим результаты. Главное молчок зарплаты какие у слуг, а наоборот нужно, у этих упырей забрать и военным дать!
Оксана-004e• 03 февраля 2023
Ответ дляalyona_niki
И до толку то? 73 ж процента побежали и сейчас жопу за евроквартал рвут
Ничего не поменяется
Хоть поржем, шо уж
Оксана-004e• 03 февраля 2023
Ответ дляJave
Мені здається що їх, хто вважає зеленського і слуг, подарунком долі для України, стає все менше... і то ще не настала жопа в економіці конкретна.. вірю, що люди вміють причинно-наслідкові зв´язки встановлювати
К сожалению нет((( так и осталось 73% а то и более, посмотрите сколько им пишут хвальбы в комментах. Это никогда не закончится
0208mariia• 03 февраля 2023
Ответ дляJave
Буде обов´язково, ми не русня..
А то последние годы выбор так себе
Безимени890123• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
канал дом ориентирован на русско-язычную целевую
он необходим
Чому за рахунок державного бюджету? Де канали розраховані на ромську, наприклад, аудиторію
Санта-Алла• 03 февраля 2023
Люди добрі. Не вірте цим рашоботам які купляють тут акаунти, щоб розводити пропаганду.
Оксана-004e• 03 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Та ладно, може то фейк чи іпсо. Зеля ж у нас наче правильний, не такий як інші. Окрім того у нього і своїх грошей повно, не бюджетних. Може із власних запасів дав, а ці вже роздмухали
Толсто
Оксана-004e• 03 февраля 2023
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Мог убежать, но не убежал и по полной пользуется своим положением
Кто ж убежит от такого корыта?
МАМА НИКИТКИ-2• 03 февраля 2023
Так, 65 млн на шоу вас всіх збуджує.. а фінансування партій в цей час заспокоює?
Оксана-004e• 03 февраля 2023
Ответ дляkanuka
Мне это напоминает пир во время чумы
0208mariia• 03 февраля 2023
Ответ дляСоната любви
в горячие точки ездит?)))
А каким образом ездит? А то негде поинтересоваться даже
Tatyana_1975• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
он необходим
Як я ще жива без каналу ’Дом’?... це ж прям якась життєво необхідна штука, а я без неї...
Irina-5d24• 03 февраля 2023
Ответ дляMussja
Ага, комік і наркоман. Десь я вже таке чула.... А, згадала всі русняві так кажуть
Як зручно! Ніякої критики бо русняві так кажуть. Ідеально придумано. Залізно працює
Irina-5d24• 03 февраля 2023
Ответ дляmamarama
Пошла предвыборная гонка.
Будет пиарить новые лица, которые нужно пиарить.
Господи, когда это закончится
Какая гонка? Выборов до снятия ВП быть не может, а снимут его только при окончании войны. Когда война закончится хз. Так что никакой гонки, все ок у них
Irina-5d24• 03 февраля 2023
Ответ дляexotic
Тільки дізналася, що виявляється обов’язкове подання декларацій про доходи для посадовців та депутатів було скасоване на початку 2022 року
Так кричали про свинарчуків, що розвели ціле стадо свиней під носом, але всі радіють. Прикольно. Розумна команда у Зе. Куди там довбню Янику
Irina-5d24• 03 февраля 2023
Ответ дляБезимени890123
Дійсно?
Ответ дляJave
Ні, він був дійсно в бункері це прописано в спеціальному положенні на випадок війни. На укрправді була стаття і писали, що 24.02 охорона його відвела в спеціальне місце, я його назвала бункером..
а ще Подоляк,здається,розказував,як вони там їли недопарену мівіну. Якщо вони собі там не змогли організувати елементарне, то що за всю країну говорити? не дивно, що зараз все вкривь і вкось.. Державники від бога.
Irina-5d24• 04 февраля 2023
Ответ дляMussja
Чому? Критикуйте, тим паче зараз зашкварів вистачає. Я сама критикую але за справи, а не обзивати клоуном, наркоманом. Невже не розумієте різниці?
Він же людей веселив, от і клоун. А з приводу наркоманства ми ніколи про це не взнаємо. Свічки не тримали