Яке ваше ставлення до того, що в часи коли економить держава на всьому через війну
65 мільйонів гривень витратить державний телеканал "Дом" на ток-шоу подруги Зеленського з "95 кварталу" та розважальну програми
Про це повідомляється у системі "Прозорро", передає Цензор.НЕТ з посиланням на Наші гроші.
Результат:
вже голосів:
578 (84.75%)
Не підримую
66 (9.68%)
Результати
38 (5.57%)
А що тут поганого? Підримую.
Ответ дляMussja
А зараз Президент, треба елементарна повага . Невже потрібно пояснювати такі прості речі.
Гірші часи в Україні ніж зараз я не пам´ятаю, і зеленський своє лЄпту сюди вніс щоб у путіна була можливість реалізувати цей кошмар..тому вам шанувальникам преЗЕдента, треба стримувати себе в проявах своєї любові до нього,тому що це виглядає гидко, коли пам´ятає скільки життів українців втрачено з 24.02.2022
Irina-5d24• 04 февраля 2023
Mussja, не вам писати про повагу коли ви пишите адресний коментар і баните, щоб відповідь не отримати. І так, він на повагу не заслуговує. Мою так точно. І мені за це не стидно
Ответ дляJave
Так, в нас найгірші часи, але я думала, що то через росію, бо вони розв´язали війну
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
А, то ви сама розумна. Ок . Вважайте так і далі. Нам давали 3 дні, і ніхто не вірив в те, що вистоїмо. Результат самі знаєте. Не просто вистояли, а зуміли переконати весь світ, що росію можна перемогти, і в нас повірили. Не потрібно недооцінювати ворога, ми воюємо не з бомжами, які прийшли з палками. Тому вважаю, що не все так як ви кажете, ми готувались, інакше нас би захопили як і планували за 3 дні. Думаю багато чого закулвсного відкриється після Перемоги, як позитивних моментів так і зради. Не все в цьому світі чорно- біле.
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
І так звісно ми були слабкіші. Подивіться тільки на розміри нас і руснявих, на їх можливості, скільки вони роками вкладали в оборонку. Та й досвід військовий в них великий. А в нас роками послаблювали, продавали, обмінювали на газ і т.д. Але ж звісно все розвалив тільки Зеленський, бо він клоун. Повторюю, не все чорно - біле, є + і є -. І я знаю що в нього є багато помилок, як і в кожного хто був на його посаді, але вірю, що зараз він робить все що в його в силах і навіть більше, щоб ми перемогли. І не переконуйте мене в іншому.
Ответ дляMussja
вам треба дивитись щось інше ніж єдині новини та квартал.. на все добре
Ответ дляMussja
І взагалі до чого тут у цьому спічі вашому бубочка