Jave• 03 февраля 2023

65 млн гривень Олені Кравець з бюджету

Яке ваше ставлення до того, що в часи коли економить держава на всьому через війну
65 мільйонів гривень витратить державний телеканал "Дом" на ток-шоу подруги Зеленського з "95 кварталу" та розважальну програми
Про це повідомляється у системі "Прозорро", передає Цензор.НЕТ з посиланням на Наші гроші.
https://www.google.com/amp/s/amp.censor.net/ua/new...
Результат:
вже голосів: 682
578 (84.75%) Не підримую
66 (9.68%) Результати
38 (5.57%) А що тут поганого? Підримую.
Espresso_caffe• 03 февраля 2023
Ответ дляТатьяна123
Удалено администрацией...

Татьяна123• 03 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Тому що російська - це мова половини українців, і цього достатньо.
Тому що існує 10 ст. Конституції.
С таким отношением, что военные за свои деньги покупают себе а форму, а мы выделяем деньги на развлечения в военное время, завтра у нас будут все русскоговопящие каналы. И президент пуйло .
Татьяна123• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Удалено администрацией...
Как вы все четко о себе написали. Жгите еще. Это никому не интересно , но вы старайтесь....
healer09648293• 03 февраля 2023
Та ладно, може то фейк чи іпсо. Зеля ж у нас наче правильний, не такий як інші. Окрім того у нього і своїх грошей повно, не бюджетних. Може із власних запасів дав, а ці вже роздмухали
Олечка79• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
канал дом ориентирован на русско-язычную целевую
он необходим
Вы хоть сами поняли что написали ?🤦‍♀️
То есть пока люди собирают на фронт все необходимое , то какой то канал необходим ? Как и марафон единый видимо, на котором мы побеждаем каждый день по всем фронтам .
Не чіпай - вб ю• 03 февраля 2023
Ответ дляira--m
Хочеться сказати словами нашого президента: ’Неначасі ці шоу’.
Дійсно, краще б ці кошти витратили на підтримку військових або людей з прифронтових регіонів.
І щодо Кравець хочеться запитати: ’А що, Олена вже кропивницю вилікувала? Вона ж типу через неї відмовилася у Кварталі виступати. У грудні була новина. А з Польщі повернулася в Україну?’
В Україні наче талановитих людей і патріотів і без цих недослуг народу вистачає.
а що за історія з відмовою виступу?
Takamaka• 03 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Пора уже вещать на столбах этих гнид , иначе не дойдёт , что воровать во время волны - это =убивать людей
…когда коррупция убивает в прямом смысле слова.
Не чіпай - вб ю• 03 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Тому що існує 10 ст. Конституції.
ця половина чудово рзуміє українську навіть якщо і не говорить нею. тому це аж ніяк не аргумент робити шоу ворожою мовою.
Argesha• 03 февраля 2023
Ответ дляТатьяна123
На розваги виділяти дійсно не на часі. Я тому й перепитала: на які розваги? Бо я знаю лише канал Фрідом, і там лише новини, розважального контенту ніби нема. Пишу ’ніби’ - бо не впевнена, але не попадалося.

Invictusgirl• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Удалено администрацией...
Espresso_caffe• 03 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Удалено администрацией...
автор Jave • 03 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Удалено администрацией...
Invictusgirl• 03 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Тому що існує 10 ст. Конституції.
По Конституции на досуг для рашистов надо выделять 65 млн?
Это где такое написано ?
Invictusgirl• 03 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Ага
И яйца по 100 тоже за свои покупал ?
Argesha• 03 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Это где такое написано ?
Третій раз питаю: мова про канал Фрідом на ютубі?
Mila-golf• 03 февраля 2023
Ці гроші сім’ям загиблих краще б віддали
А не для кози
Хай сама заробляє
Takamaka• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
развлечения тут не при чем
наших военных тетки, обсмотревшиевся вражеских каналов встречают с перевернутыми иконами, с этим что посоветуете делать?
Вы, начиная с 2014 года, так ничего про данный «контингент» и не поняли..?
healer09648293• 03 февраля 2023
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
В якому бункері? Ви хоч трохи думайте що кажете. Є фото і відео як він зустрічає гостей із закордону на вулиці біля свого офісу, гуляє центром Києва. Також їздить по іншим містам України, в тому числі на гарячі точки.
Invictusgirl• 03 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Ну, так ссылку откройте , там все четко написано
На дебильные развлечения 65 млн

автор Jave • 03 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Слухайте, перейдіть за посиланням. Там стаття на цензорі на написана українською мовою, написана вартість проекту..Що заважає перейти чи корона муляє?
Invictusgirl• 03 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Ага , в Бахмут и ни прилётов туда ничего , хотя обстрелы 24/7
Ну , хоть думайте
healer09648293• 03 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Ага
И яйца по 100 тоже за свои покупал ?
Ви якщо такі розумні, то станьте самі президентом. І ми подивились що ви будете робити. А бути чим незадоволеними завжди знайдеться.
Espresso_caffe• 03 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
все что мне нужно понять, я уже поняла

в политических темах общаются тролли с троллями разыгрывая между собой спектакли
S4aste02• 03 февраля 2023
Ответ дляJave
Зараз у нас не має іншого лише як дивитись, головне ВСЕ пам´ятати коли закінчиться війна і будуть наступні вибори
Скажу вам як соціолог за освітою- перед виборами лющи все забувають
Invictusgirl• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Удалено администрацией...
Так хамите здесь только вы и бред такого масштаба писать , это явно под чем -то быть )
Досуг для рашистов
Татьяна123• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
все что мне нужно понять, я уже поняла

Удалено администрацией...
автор Jave • 03 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Ні, він був дійсно в бункері це прописано в спеціальному положенні на випадок війни. На укрправді була стаття і писали, що 24.02 охорона його відвела в спеціальне місце, я його назвала бункером..
Takamaka• 03 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
все что мне нужно понять, я уже поняла

А вы кем себя считаете, если вокруг одни сплошные тролли? ))
Болаболик• 03 февраля 2023
Ответ длянинель 1919
то же самое говорю мужу про футбол. что если бы не такие как он .то тем бы столько не платили
Та да :)) для меня вообще этого вида спорта не существует 😹
healer09648293• 03 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Ну , хоть думайте
Ви це зараз до чого кажете? До того що путька царь король, а Зєля поганий і треба бігом бігти на майдан для повалення влади? Аяяй, українці блін. Скрізь зраду бачать