Марафетчица• 03 февраля 2023
Харчування діабетика 2 типу
Батько живе окремо, звичайно готую все не смажене, тушковане, але потрібно щоб міг підігріти сам і було смачно. Готую гарніри складні, каші готує сам.Підкажіть свої провірені рецепти, дякую!
Марафетчица
• 03 февраля 2023
Ответ дляВишиванка
Сколько лет папе и какие цифры сахара при приеме медикаментов?
67, зараз після сильно стресу на табл. було 8
Идууу--уууу блин• 03 февраля 2023
блин, автор, только села конфету есть) и ваша тема.
маме 71, сахар 6-7, она очень ограничивает себя. почти ничего не ест, но и таблетки не пьет.
Марафетчица
• 03 февраля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
мій п´є давно, більше 10 років, але має сильні проблеми з зором та нирками, а тепер ще і горе в сім´ї і він сам, ще від цього цукор виріс
Україна наше все• 03 февраля 2023
Фарширований перець або голубці, рис замінити на булгур.
Котлети заморозити, зможе в духовці запекти
Якщо їсть - гороховий, квасолевий суп, або лобіо з квасолі.
harchushyn• 03 февраля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
У мами немає діагнозу діабет?
Идууу--уууу блин• 03 февраля 2023
Ответ дляharchushyn
У мами немає діагнозу діабет?
ні, ніхто їй не ставив.
Марафетчица
• 03 февраля 2023
Ответ дляУкраїна наше все
дякую, що хочу різноманітнити, про булгур не знала, дякую за пораду
Вишиванка• 03 февраля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Для её возраста сахар 6-7 это нормально.
Вишиванка• 03 февраля 2023
Ответ дляМарафетчица
Если получится выйти на цифры 6-7 , то особо не мучайте его диетами.
Главное ни в коем случае алкоголь и жирного. Остальное пусть кушает то, что ему хочется, даже жареное иногда можно.
Малявка-козявка• 03 февраля 2023
Автор, знайдіть на Ютуб канал Перехитри диабет, там дуже багато рецептів для друготипників-діабетиків, ще канал Ольга Павлова розповідає про продукти для діабетиків. Коли мені поставили цей же діазноз ці канали мене врятували.