Все возможно• 03 февраля 2023
Кому вдалось виправити виступаючу щелепу?
У мене з роками по незрозумілим для мене причинам почала висуватись щелепа вперед. Коли зуби зімкнуті - це виглядає доволі не гарно. Чи є шанс виправити це? Я так розумію, справа не лише у прикусі?
Ортодонт каже, що шанси 50/50, а один досвідчений стоматолог каже, що це кошти на вітер.
Які взагалі можуть бути причини цієї проблеми, якщо вона не вроджена? Ці зміни я помітила приблизно з 30 років, раніше не звертала особливоі уваги. А от зараз, в моі 35,
дивлячись на фото або в дзеркало - це досить помітно
Купипупсичек• 03 февраля 2023
Я вообще никакой не специалист, но, возможно, нужно обратиться за консультацией к челюстно-лицевому хирургу?
Все возможно
• 03 февраля 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Автор, а щелепа верхня чи нижня?
Нижня
Пульт от линолеума• 03 февраля 2023
Так це добре
Її навпаки висувають вперед. Овал обличчя пливти не буде. Радійте навпаки! Мені якраз висунути б, так не знаю як.
120-120-120 (не худею)• 03 февраля 2023
В мене у дитини нижня виперали- прикус неправильний, з 6 років ортодонт спочатку пластинку зробив, не допомогла бо син сам як погана звичка випирав нижню щелепу вперед, потім в 7 років приклеїв 2 брекети і за місяц два все стало на своє місце і вже 5 років все норм залишається. Шукайте ортодонта гарного
Фамильная фондюшница• 03 февраля 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Так це добре
Вы говорите ерунду. Мне 47. Прикус не правильный с детства.(мне это не мешает. Зачем автор темы хочет исправлять я не понимаю и не вижу проблемы) и сейчас да,щечки подвисли..ну для меня и это не проблема..
Пульт от линолеума• 03 февраля 2023
Ответ дляФамильная фондюшница
В чому єрунда, якщо ви підтвердили мої слова? У вас неправильний прикус, тому підвисли щоки. У мене та сама проблема. Якби прикус був правильний , щоки підвисли б пізніше.