Цвиринь• 03 февраля 2023

ЭКГ все так плохо?

кардиологу попаду только через неделю , может кто разбирается подскажите пожалуйста 🙏🙏🙏
автор Цвиринь • 03 февраля 2023

ФрекенБок• 03 февраля 2023
Тю, а почему решили, что все плохо?
автор Цвиринь • 03 февраля 2023
Ответ дляФрекенБок
Тю, а почему решили, что все плохо?
Да сердце почти каждый день болит
ФрекенБок• 03 февраля 2023
Ответ дляЦвиринь
Да сердце почти каждый день болит
Врач назначит лечение и все будет ок. Не переживайте. Нервы никому здоровье не поправили, а сердечника уж тем более
Аноним_Русалка• 03 февраля 2023
Ответ дляЦвиринь
Да сердце почти каждый день болит
Як болить?
ОноВамнадо• 03 февраля 2023
Ответ дляЦвиринь
Да сердце почти каждый день болит
Порушення реполяризації визначається по зубцю Т.
У мене по Холтеру було знайдено порушення процесу реполяризації (4 роки підряд проходила холтер - для виявлення ішемії, були і екстрасистоли), постійні, написано так в заключенні - протягом доби, незалежно від ЧСС, реєструється різномаплітудність та поліморфність зубця Т;
на тлі тахікардії та фізично-емоційних навантажень зареєстрована ізоелектричність, згладженість та двофазність зубця Т. Це і є ознаки змін процесу реполяризації (відновлення) м´яза серця при навантаженні, тахікардії.
На ЕКГ звичайному часто не вказують про це, так як є гіпертрофія лівого шлуночка (ГЛШ це основне!).
А так, як у мене є гіпертрофія лівого шлуночка і внутрішньопередсердна блокада, то це може впливати на процес реполяризації.
Лікую гіпертонію і її ускладнення.
Може бути при зниженні калію і магнію (здайте аналіз) і ще деяких мікроелементів, зневодненні, після прийому деяких лікарських препаратів. Пройдіть УЗД серця. Біохімія крові.
ОноВамнадо• 03 февраля 2023
Ответ дляЦвиринь
Да сердце почти каждый день болит
До коментаря 6:

Що до болі у серці... У мене схожі, як при стенокардії - за грудиною з іррадіацією у ліву руку. Легкої і середньої інтенсивності.

Реагують по ЕКГ на гіпертрофію лівого шлуночка, на наявність порушення реполяризації не звертають уваги. Гіпертрофія ЛШ важливіше.