НуКаНаКа• 03 февраля 2023
Що можна цікаве і корисне показувати дитині в інтернеті? які заняття?
Все одно діти без гаджетів зараз не можуть.
Хочеться щоб хоча користь була.
Ми почали англійську вивчати і малювати по ютубу.
Що ще можна ?
Хочеться щоб хоча користь була.
Що ще можна ?
Контрольница• 03 февраля 2023
У меня, правда, не в интернете, по телевизору любит смотреть дискавери ’как это сделано’ или ’как это устроено’, думаю на ютьюбе это тоже есть. 5.5 лет сыну
Апофиозная• 03 февраля 2023
да все что угодно, рукоделие, например. вязание, вышивка, плетение, оригами, лепка, мозаика, резьба...
Умный хвост• 03 февраля 2023
Мультики англійські або іншої мови, для вивчення. Дорослим уже складно мови вчити, а якщо з дитинства...то мені здається простіше.
Майданщица• 03 февраля 2023
Мультики познавательные, про разные страны, про животных, про организм. Всякие правила поведения на дороге, правила безопасности дома и т.д