Засомневаю• 03 февраля 2023

Купили глиняну хату.

Зовнішній фасад обкладений кірпічом, а всередені повністю глиняні стіни. Таких хат у Центральній Украні багато.
Хочу зробити сучасну хату, але із збереженням екологічності і природності. Але як, не уявляю. Наприклад ,сучасні матеріали роблять в будинках та квартирах дуже сухе повітр´я.
Який всередині хати зробити ремонт стін, з огляду на нижченаведені фото. Бо глиняні стіни самі розумієте, ще та картина... нерівності, шороховатості, облуплення. Просто побілка нічого не дасть, бо хатка будувалася у 50-х роках минулого століття.
Словом ,чекаю слушної поради.
Носки на подтяжках• 03 февраля 2023
Жесть
Мудробаба• 03 февраля 2023
Я бротбендом рівняла, політ нормальний
А я на шпагате• 03 февраля 2023
Ужас. Мастеров зовите, и пусть думают, что на ту глину можно прилепить
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 февраля 2023
Сначала надо смыть эту штукатурку.
Без Баяна• 03 февраля 2023
класс автор, поздравляю.
Проводку точно сделайте поверхностную.
Может искать мастеров, которые с глиной работают?
вентиляторная• 03 февраля 2023
Трещины все залепить, заштукатурить и сверху краской покрасить. В интернете гляньте как глиняные стены в порядок приводят. Ну это как вариант.
У нас в селе так и сделали, только не краской стены красили, а обои. В каком ещё состоянии сама стенка, ещё нужно приложить усилия чтобы более менее выровнять, если прям кривизна страшная.
Will_Be...• 03 февраля 2023
Вагонкой обшить - и экологично, и красиво, дешевле - ДСП на стены, сверху пошпаклевать, а потом - как хотите, хоть обои, хоть покраска.
Кстати, у меня знакомый в подобной ситуации стены обшил деревом с разобранных поддонов - вышло классно.
Шмоточницаца• 03 февраля 2023
Ну екологічність із сучасністю це тяжко, ван не на порадницю а на форум стоимдом, я б в середині гіпсом обшила все, ззовні цеглу б утеплила , поштукатурила покрасила. Електрику за гіпс, дроти явно на заміну- сучасну техніку вони не потягнуть, будуть грітися і замикати а це небезпека. Боюсь запитати що там із фундаментом та кришею
Мудробаба• 03 февраля 2023
Ответ дляWill_Be...
, самый худший совет для глиняных стен- отвалятся вместе с стеной
БезВзяток• 03 февраля 2023
Розбити хату і побудувати нову. Дуууже стара хатка, не витримає ремонтів
english book• 03 февраля 2023
В ній буде дуже комфортно в спеку.
Принаймні в бабусі так було.
Подскажите плиз• 03 февраля 2023
Жесть,это же додуматься старую леплянку купить.хотите нормальную,ту валить,и новую на ее месте строить
Большой секретик• 03 февраля 2023
Я бы ее снесла
Улучшанский-Ухудшанский• 03 февраля 2023
Слушні поради
Тут порад на дипломну роботу дизайнера чи проект який не одну тисячу $ коштує
Н@Диете• 03 февраля 2023
Перебудовувать, то тільки гаяти час. Ліпше знести і новий будинок побудувать. У тік тоці є дівчина, яка облаштувала самотужки саме глиняну хату. Вийшло гарно.
Весела бджілка• 03 февраля 2023
Ответ дляWill_Be...
там мыши заведутся в щелях между стенами
автор Засомневаю • 03 февраля 2023
Ответ дляWill_Be...
Але якщо стіни обшивати чимось, то вкраде простір кімнат, вони й так невеличкі.
І як вагонкою стелю обшити?
Обнемашечка• 03 февраля 2023
Знести і побудувати новий будинок. швидше і дешевше
Стрекоза любви• 03 февраля 2023
Автор, подивіться в інстаграмі. Люди з Харківщини переїхали в глиняну хату і роблять там ремонт. Всі етапи знімають на відео. Ост назва профілю.
Етитьская богомышь• 03 февраля 2023
Хатка 50 годов, глина, какой гипсокартон и пластик, та глина повалится вся. Стукните по стене оно обвалится всё.
автор Засомневаю • 03 февраля 2023
Ответ дляШмоточницаца
цегла обкладена зовні , а товщина стін десь 50 см. Хата дуууже тепла.
Про гіпс дякую, вивчу питання.
Єдина Країна• 03 февраля 2023
Треба покласти на стіни шар глини товщиною 2,5-3 см
Можливо в селі є ще люди, які це вміють робити, щоб хоч показали. Буде добре. В батьків так сарай робили.
lilu1990• 03 февраля 2023
Знайдіть в інстаграмі канал Естетика хутора. Переселенці з Харкова заселилися у таку хату. Там мама з неї лялю зробила з підручних матеріалів. Це я про інтер´єр
автор Засомневаю • 03 февраля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Дах хороший бляшаний ( згодом переробиться), хата в гарному стані . А от стіни - кустарщина
Мороженная курица• 03 февраля 2023
Теж бачила їх відео. Класна робота.
lilu1990• 03 февраля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Той самий канал порадила автору)))
Разгуляшка• 03 февраля 2023
Автор, побудувати в даному випадку нове вийде дешевше ніж ремонтувати старе. Наскільки я знаю ці глиняні хати робили не в 50х , а в 30х роках і раніше. А потім піднімали фундамент, обносили цеглою, утеплювали і все інше. Але скільки старе не ремонтуй, старе це старе.
Да, я блондинка!• 03 февраля 2023
Штук - натуральная штукатурка, дышит.
звездная галактика• 03 февраля 2023
Ответ дляБезВзяток
100% она до сих пор не упала потому. что ее кирпичи снаружи держат
автор Засомневаю • 03 февраля 2023
Ответ дляБезВзяток
В цьому мені і цікавість- старе реставрувати