Засомневаю• 03 февраля 2023
Купили глиняну хату.
Зовнішній фасад обкладений кірпічом, а всередені повністю глиняні стіни. Таких хат у Центральній Украні багато.
Хочу зробити сучасну хату, але із збереженням екологічності і природності. Але як, не уявляю. Наприклад ,сучасні матеріали роблять в будинках та квартирах дуже сухе повітр´я.
Який всередині хати зробити ремонт стін, з огляду на нижченаведені фото. Бо глиняні стіни самі розумієте, ще та картина... нерівності, шороховатості, облуплення. Просто побілка нічого не дасть, бо хатка будувалася у 50-х роках минулого століття.
Словом ,чекаю слушної поради.
Антонина матушка• 03 февраля 2023
Завесить гардинами по всему периметру
Другого эта глина не выдержит)
Засомневаю
• 03 февраля 2023
Ответ дляenglish book
В ній буде дуже комфортно в спеку.
Принаймні в бабусі так було.
так , це точно, в спеку і кондиціонера не потрібно
Антонина матушка• 03 февраля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Але якщо стіни обшивати чимось, то вкраде простір кімнат, вони й так невеличкі.
І як вагонкою стелю обшити?
Куда вагонка на глину ?
Оно все со стенами отвалится
Ответ длявентиляторная
Трещины все залепить, заштукатурить и сверху краской покрасить. В интернете гляньте как глиняные стены в порядок приводят. Ну это как вариант.
У нас в селе так и сделали, только не краской стены красили, а обои. В каком ещё состоянии сама стенка, ещё нужно приложить усилия чтобы более менее выровнять, если прям кривизна страшная.
Навіщо вирівнювати? Можна зберегти естетику глиняних стін. Нерівних. Теж дуже симпатично
Ватный Пупс• 03 февраля 2023
Без сучасності не вийде, автор . Верхній шар глини здирати і штукатурити по-новому. Можна прямо в стіну на гіпс ставити кріплення і майже впритул до стіни обшивати дерев´яною вагонкою . Буде щось таке. В чоловікового брата так вся хата обшита.
Will_Be...• 03 февраля 2023
Ответ дляМудробаба
, самый худший совет для глиняных стен- отвалятся вместе с стеной
Еще ни одна не обвалилась, хотя, если делать рукожопы будут, то все возможно... И, автор, это не глиняная, судя по всему - шлак.
Вумна вутка• 03 февраля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Жесть
Ну жесть, а если это на последние гроши?
Засомневаю
• 03 февраля 2023
Ответ дляПодскажите плиз
Жесть,это же додуматься старую леплянку купить.хотите нормальную,ту валить,и новую на ее месте строить
Мені цікава рестарація, у мене є де жити і поза цієї хати
Жынси_на_флиси• 03 февраля 2023
Всё зависит от ваших финвозможностей-от подмазать трещины до капремонта дома, думаю у вас и пол смотреть надо, не только стены.
Засомневаю
• 03 февраля 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Слушні поради
Тут порад на дипломну роботу дизайнера чи проект який не одну тисячу $ коштує

Барышня кисельная!• 03 февраля 2023
В 50-тих будували ще глиняні хати? В мене дві бабусі будували в цей період будинки, але з цегли.
Ответ дляЗасомневаю
цегла обкладена зовні , а товщина стін десь 50 см. Хата дуууже тепла.
Про гіпс дякую, вивчу питання.
Вы ее как дачу будете использовать? Я бы сохранила украинский колорит. Наверное только специалист подскажет вам как с этой глиной работать. Если не сыплется, то залатала бы трещины и закрасила в такой же цвет. И классная идея с наружной проводкой . Только выключатели бы тоже подбирала под старину
Засомневаю
• 03 февраля 2023
Ответ дляН@Диете
Перебудовувать, то тільки гаяти час. Ліпше знести і новий будинок побудувать. У тік тоці є дівчина, яка облаштувала самотужки саме глиняну хату. Вийшло гарно.
от і мені цікаво, хочу зберегти українську автентику, але осучаснити, модернізувати
Засомневаю
• 03 февраля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Автор, подивіться в інстаграмі. Люди з Харківщини переїхали в глиняну хату і роблять там ремонт. Всі етапи знімають на відео. Ост назва профілю.
Дякую, гляну
Подскажите плиз• 03 февраля 2023
Ответ дляЗасомневаю
И смысл леплянку для этого покупать,проще заплатить и прописаться у кого то
Разгуляшка• 03 февраля 2023
Ответ дляWill_Be...
Не одна вже і обвалилась, і перекосилась, і просіла. Ви просто не цікавились питанням. Якщо шлак, то дуже цікавить який фундамент.
МеняАЖтрусит• 03 февраля 2023
Ответ дляЗасомневаю
І як вагонкою стелю обшити?
Не обшивайте, там заведуться миші, будуть ганяти туди-сюди
Железобетон• 03 февраля 2023
Наклеить на стены гипсокартон. Так не забираем площадь комнаты . Предварительно стены размыть от побелки и прогрунтовать грунтовкой. Потолок, не знаю высоты комнат. Тоже можно гипсокартон,но только не клеить,а на направляющие.
Засомневаю
• 03 февраля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Треба покласти на стіни шар глини товщиною 2,5-3 см
Можливо в селі є ще люди, які це вміють робити, щоб хоч показали. Буде добре. В батьків так сарай робили.
Дякую, також вивчу цю ідею і проконсультуюсь
Большой секретик• 03 февраля 2023
Ответ дляSuertq
Такое не сносят.
Сносят ещё и как , и я тоже буду сносить
Засомневаю
• 03 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Знайдіть в інстаграмі канал Естетика хутора. Переселенці з Харкова заселилися у таку хату. Там мама з неї лялю зробила з підручних матеріалів. Це я про інтер´єр
Дякую
Я_з_Франека• 03 февраля 2023
Ответ дляМудробаба
Так короб делается, как может отвалится стена
Обычный ящик внутри комнаты
Засомневаю
• 03 февраля 2023
Ответ дляРазгуляшка
Автор, побудувати в даному випадку нове вийде дешевше ніж ремонтувати старе. Наскільки я знаю ці глиняні хати робили не в 50х , а в 30х роках і раніше. А потім піднімали фундамент, обносили цеглою, утеплювали і все інше. Але скільки старе не ремонтуй, старе це старе.
ні, це хата 1951 року побудови