Мини-бикини• 04 февраля 2023

Дежавю, в когось було щось подібне?

Декілька днів назад, вирішуючи одну свою проблему, зловила себе на думці, що саме цією проблемою я і займалася цілий лютий до початку війни (причому на протязі року на неї забила, а тут знов почала). А сьогодні знову про це задумалася і зрозуміла, що останніх днів пять в житті відбувається, щось дивне. Всі подіїї , які я можу згадати, що відбувалися зі мною в лютому до початку війни зараз повторюються. При чому я навіть пересікаютьсь з тими самими людьми, з якими бачилася в той період (більше за рік ми не зустрічалися і не спілкувалися). Все ніби повторюється, але при цьому все відбувається в набагато кращому для мене сценарії.
Таке відчуття, що я попала в якусь часову петлю, яка ось має закінчитися...
Хтось колись відчував щось подібне? І щоб це може означати?
КапитанльнаЯ• 04 февраля 2023
Сегодня был один момент, который как мне показалось, уже происходил со мной. Такое чувство, как будто в прошлое попала и в будущее заглянула- уже знала что будет.
ПлакалаВАвтомобиле• 04 февраля 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3274084

У меня была тема на днях, загляните если интересно.
AnnaSabi• 04 февраля 2023
У мне позавчора взагалі містика відбулася.
Досі міркую що це було. Чи то баг якийсь.
А от дежавю часто буває.
ЭмчЭндЭм• 04 февраля 2023
Астрологи говорят, что мы сейчас находимся в петле и что с февраля пойдем все заново, как в прошлом году, только сценарий изменится к тому, что мы задавим наконец-то этих тараканов, бегающих по нашей земле…
автор Мини-бикини • 04 февраля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Такого не чула, але хай так і буде як ви написали!!!
Первая леди колхоза• 04 февраля 2023
Знаєте, тільки що подумала, в мене теж співпадіння - теж почала займатися певними справами, якими займалась в минулому лютому, і потім, звісно все на стоп стало...