Лапка• 04 февраля 2023
Капсульний гардероб дійсно зручний?
Не зовсім розумію як потім на інший сезон. Все викидати та купувати нову капсулу? Як у вас, поділиться досвідом. Фото для прикладу. Хоча можна і його обсудити
Девушка Прасковья• 04 февраля 2023
Я просто каждую новую вещь покупаю с учётом, что она подходит ко всем имеющимся
Лапка
• 04 февраля 2023
Ответ дляМій не такий
Классно, мне нравится, только у меня никогда так не получается.
Я так розумію, що все треба купити одночасно. Хіба що верхній одяг може лишитися з минулого сезону. Але для мене це дорого одразу витрати тисяч 10
Лапка
• 04 февраля 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
Я теж так роблю. Наприклад цієї зими докупила 1 пару взуття, кофтинку та штани у клітинку і все це можна комбінувати з речами минулої зими
Зоя Жорівна• 04 февраля 2023
А мені воно все однотипне. Треба в трьох кольорах ходити 3 місяці підряд? Через місяць від них вже буде нудити....на наступний сезон тим паче.
75В• 04 февраля 2023
Ответ дляЛапка
Ні, не потрібно все купувати відразу, можна поступово докуповувати по мірі необхідності, просто дуже зручно мати гардероб, де всі речі між собою поєднуються
Лапка
• 04 февраля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
До речі це теж. Тобто треба на сезон 2-3 капсули
Зоя Жорівна• 04 февраля 2023
Ответ дляЛапка
А то представляєте, що на роботі інша пані купить таку саму одну капсулу ( малоймовірно, але все ж) і ви 3 місяці як брати-акробати ходите))
Лапка
• 04 февраля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
до речі я підписана на цю блогера і на неї ж підписана моя колега, яка у декреті зараз. Уявляю як ми обидві з‘являємося в тих «капсулах»
УлыбАчка• 04 февраля 2023
Ответ дляЛапка
Продовження тижня
Ну таке щось)
Наче перевдягалась, а наче й ні.
Схоже на уніфікований одяг закладу.
Наче перевдягалась, а наче й ні.
Схоже на уніфікований одяг закладу.
задумчивая мордочка• 04 февраля 2023
Для мене капсульний гардероб то класичні речі котрі можна міксувати, а доповнення то акценти в вигляді аксесуарів.
Хоча ось наприклад для мене капсула
ГейСюда• 04 февраля 2023
Ответ дляЛапка
Продовження тижня
Это все еще нужно стирать когда-нибудь.
Или вы не стираете одежду?
Барбитта• 04 февраля 2023
Выглядит классно! Где б такие вещи найти?)) подскажите что за марка/магазин?
Лапка
• 04 февраля 2023
Ответ дляГейСюда
Это все еще нужно стирать когда-нибудь.
Или вы не стираете одежду?
Це до мене питання? Я перу одяг, оду прийти зняти штани, светр і закинути у пралку на 30 хв цикл. Після вечері розвісила і зранку воно вже сухе, можна вдягати та знов носити
Роза завяла• 04 февраля 2023
Ответ дляЛапка
Тисяч 10 на капсулу? Це теплий светр і штани. Хіба що купувати речі по 700 грн, тоді вкладетесь в 10-ку. Капсула - це як мінімум 3 низа, 5-6 верхів, взуття, сумка, аксесуари…елементарно футболка під теплий светр - 2 шт, це вже гривень 1300 …
Лапка
• 04 февраля 2023
Ответ дляБарбитта
На скільки я розумію, то все з Алі. Не впевнена, але є підозра, що блогерка кацапка, але вона є в Інстаграм і якщо не помиляюсь, то вона дає посилання на ці товари у себе в телеграмі. Але я не підписана в телеграм
Лапка
• 04 февраля 2023
Ответ дляРоза завяла
Штани та кофта в Резервд мені коштували до 2000 грн, черевики браска я купила в Інтертопі 2 тижні тому за 1299 грн.
Лапка
• 04 февраля 2023
Ответ дляРоза завяла
Є різного рівня магазини. Наприклад в Сінсей набір речей в 1,5-2 рази дешевше вийде ніж у Резервд і раза в 4 дешевше ніж в Зарі чи Массімо.
Непонятно• 04 февраля 2023
Ну кофты под курткой и не видно, белые штаны и ботинки для сухой чистой пргоды
Лапка
• 04 февраля 2023
Ответ дляНепонятно
В мене 2 пари взуття на цю зиму і обидві білі
Це капсула с з ранньої осені до пізньої весни. Верхні речі та взуття замінюються на сезонні та й все.
Незручність в цьому майже одна: страшенно речі набридають, фактично 8-9 місяців на рік те саме. Ну ще й зношуються від постійного використання швидше, що на фоні набридають не так страшно.
Лапка
• 04 февраля 2023
Ответ дляНепонятно
Темне взуття так само як і світле потребує догляду. Хоч те, хоч інше треба мити кожного дня, якщо на вулиці погана погода
Лапка
• 04 февраля 2023
Ответ дляeuhunter
Лю ваши дописи. Дякую вам.
Мені теж здається, що або треба декілька капсул, або воно зноситься та набридне і на новий сезон треба все купляти нове