Ви робите щось для того, аби змінити світ на краще?
Результат:
вже голосів:
18 (36.73%)
Старюсь щось покращити
14 (28.57%)
Піду поснідаю
9 (18.37%)
Світ розбереться без мене
6 (12.24%)
А про що мова?
2 (4.08%)
хочу захопити владу над світом
Ms_Sambukina• 05 февраля 2023
Ответ дляparele
Стараюсь обходиться без лишних пакетов и сажаю цветы и деревья. На этом все)
Я тоже по экологии) меньше пакетов и пластика, всякие био и тп моющие и тд, воду не лить просто так...
Аналогично. меньше пакетов, пластика мало, но и него выбрасываю в специальную мусорку, бумагу ставлю возле мусорки-люди собирают как макулатуру. Кормлю птиц, котов, собак, за своей маленькой собакой убираю какашки на улице. Не покупаю лишнюю химию. И, конечно, экономно расходую воду, свет
Інколи прибираю гівно не тільки за своєю собакою, а й за чужими, коли бачу його прямо на доріжці, де люди ходять
Не приємно звісно, але в мене завжди купа пакетиків, тож думаю, можливо це комусь вбереже настрій)) Намаюсь свідомо ставитись до екології, біо-пакетики різні купляти, там де можна замінити - еко-торбинки та мішечки, сортую сміття вже багато років, хоча з його вивозом та сдачею проблематично, ну і так потрошку багато всього) Окрема тема волонтерство - не знаю, чи змінює це світ на краще, але для цих людей і для мене - точно багато що стає кращим
Інколи хочется зробити набагато більше, але десь реально не вистачає ресурсів, тож радує, що нас багато таких) Мушу сказати, що й мені за цей рік різні люди теж допомогли не мало!)