Copy-Paste• 05 февраля 2023
Будете ли теперь делать гель лак?
В последнее время со всех сторон информация о том, что возрастает риск меланомы из-за излучения ламп. Уже и не знаю чему верить. Что думаете?
Результат:
вже голосів:
480 (43.52%)
И раньше не делала
258 (23.39%)
Буду делать, не верю
194 (17.59%)
Тыц
95 (8.61%)
Буду делать, но боюсь
76 (6.89%)
Не буду делать, боюсь
Sabbatay_cvi• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
У ДІТЕЙ дійсно ні до чого
То есть раком можно заболеть и без гель-лака??? Даааааа????
Помилуйте мадам• 05 февраля 2023
Доброго дня! Вибачте можливо не зовсім по темі, дівчата чим лікуєте нігті після гель лаку? Дякую.
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Я вам про одне ,ви мені про абстрактне. Я кажу у людей, що мають генетичну схильність і що покривають гель лаком. Я вже на це питання відповідала від чого ще онкологія у дітей, на мою думку. Ви не читали, а я не папуга повторювати
Инста_Богиня• 05 февраля 2023
Ответ длябибизяна
3-4 тижні спокою і краси.
Я вас засмучу. Через 3 тижні вже нічого красивого не має.
БезПаспортаНеПродаю• 05 февраля 2023
Ответ дляБронетапок
делала года три с небольшими перерывами, пока не начало ногти жечь при запекании. меняла мастеров - толку ноль и болевые ощущения сильные. бросила три года назад - ногти хоть отросли)
А мені пекло з першого разу (( Я так зрозуміла через те, що нігтьова пластина тонка. Треба ще погуглити це питання.
Sabbatay_cvi• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Мужчины не покрывают, но меланома у них в 1.5 паза чаде женщин. Значит, гель-лак ни при чем
Инста_Богиня• 05 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Тимпаче, можна і бездріжджовий поїсти в цей період. Я, наприклад, на заквасці печу одразу 3 хлібини. Вистачає на 5 днів на сім´ю. Він не черствіє і не псується
На якій заквасці? Поділіться будь ласка.
Sabbatay_cvi• 05 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Удалено администрацией...
Уси Пуси• 05 февраля 2023
Мне кажется что онко более вероятно от выхлопов с маршруток и старых коряей без фильтров. Из них же прям сажа вываливается. А так же чернобыль и другие тэц.
А пломбы тоже ставить не будете, автор?
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Добре , що для вас це єдино правильний висновок. Раз ’ Значит ’, то нехай і ’значит’.
Бабка в тапках• 05 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Ясно. Мама працює, то статистика офігенна. Кандидатську можна захистити, опираючись на цю статистику. А ні, не можна. Бо то пшик. Цим можна тільки на мамському форумі діч писати. І ким працює мама, також питання. Бо там всі працівники є, від прибиральниць до працівників кухні та гардеробу
Ось Ви так напали на дівчину, так яро відстоюєте свою теорію. Ви впевнені на 100%, що лампа для гель-лаку не спровокує онкологію?
Так, не лампою єдиною... екологія, продукти харчування, куріння і т.д. Це те, на що людина не може впливати. Але є речі, без яких можна спокійно прожити, або знайти альтернативу. Наприклад, гель-лак.Навіщо зайвий раз провокувати організм?
Sabbatay_cvi• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Потому что это действительно единственный правильный вывод. А вам бы на работу, а то слишком много свободного времени на фигню
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
На роботу у вихідний самі ідіть.
Sabbatay_cvi• 05 февраля 2023
Ответ дляБабка в тапках
А сивину теж не зафарбовуєте ? Не провокуєте організм???
Sabbatay_cvi• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
На роботу у вихідний самі ідіть.
Удалено администрацией...
Бабка в тапках• 05 февраля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви в лісі живете без світла, вай фаю, телевізорів гаджетів і їсте корішкі?)))) А воду вам з джерела приносять непорочні дівчата..
Тому можна ´добивати´ організм? В тому числі і гель-лаком?
Sabbatay_cvi• 05 февраля 2023
Ответ дляБабка в тапках
Скільки пивасику за місяць випиває ваш чоловік?
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Удалено администрацией...
Браво😁😁😁😁вам звідти ж видніше
ПушАпница• 05 февраля 2023
Ответ дляЛюбавишна
То есть ультрафиолет от солнца вреден, а от лампы нет? Логика супер у вас )
Ви живете у печері?
По темі не роблю ото усе, нема на то часу.
Бабка в тапках• 05 февраля 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Для початку, є дослідження, що фарби для волосся провокують онкологію? Давайте лінк.
ПушАпница• 05 февраля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Не буду робити, але не через те, що боюсь, а бо не хочу більше витрачати на це свій час і не подобається вигляд покриття вже через тиждень (відрослий ніготь).
Потрошку набиваю руку, роблю манікюр собі сама без покриття.
В мене за три дні відростає до стану коли треба ховати нігті. Коли робила то раз на тиждень поновлювала, але ж кажу - тупо шкода на то часу.
Инста_Богиня• 05 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Та в мене все нормально і зі здоров‘ям і з критичним мисленням. Чого і вам бажаю ))
Ага, тільки зі злобою щось треба робити.
Sabbatay_cvi• 05 февраля 2023
Ответ дляБабка в тапках
Для початку, є дослідження, що баби, на яких чоловіки економлять, роблять вигляд, що гель-лак некорисний, косметолог фігня, ресторани погано готують, п´ятизіркові готелі гірші за Затоку з мультиваркою
Бабка в тапках• 05 февраля 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Мимо) мій чоловік не вживає алкоголь і не палить.
ПушАпница• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Дівчата , ви кажете буду робити сама..але ж той лак так воняє, ну просто жесть, ацетон( його варіації) на нігтях така собі альтернатива...
В мене в арсеналі просто масло доя кутікули. Все. Звичайні нігті без покриття.
Бабка в тапках• 05 февраля 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
З Вами все зрозуміло))
Sabbatay_cvi• 05 февраля 2023
Ответ дляБабка в тапках
Дивина. На порадниці ніхто нічого не вживає. Чиї ж чоловіки в супермаркетах нагрібають повний візок дешевого пива? Пушкіна?
Ответ дляБабка в тапках
Абсолютно не напала. Дівчина сама агресивно почала «яро відстоювати» свою теорію, приплівши маму, яка хз хто в онкології і тп. Як вона напала, так і відпала )
І ви також наразі маніпулятивно намагаєтесь перекинути увагу на куріння-екологію-тд, хоча тема конкретно про лампи ))
Ля-ля-ля• 05 февраля 2023
Ответ дляПушАпница
Я колись вії ще робила) рази три починала і кидала, бо лежати ті 3 години це ппц, аж спина боліла вже.