Copy-Paste• 05 февраля 2023
Будете ли теперь делать гель лак?
В последнее время со всех сторон информация о том, что возрастает риск меланомы из-за излучения ламп. Уже и не знаю чему верить. Что думаете?
Результат:
вже голосів:
480 (43.52%)
И раньше не делала
258 (23.39%)
Буду делать, не верю
194 (17.59%)
Тыц
95 (8.61%)
Буду делать, но боюсь
76 (6.89%)
Не буду делать, боюсь
Ms. Анонимная• 05 февраля 2023
Ответ дляРедисочка
А при чому нігті до дитини? Ви мабуть з тих що і волосся не фарбували під час вагітності?
Будете сміятись, але я ходила, під час вагітності, з нефарбованим волоссям. Але не тому, що я забобонна, а через те, що мені відмовляли майстри ’Ви ж вагітна’. Сама собі пофарбувати не могла оскільки мала довге волосся яке ще й має багато жовтого пігменту (і щоб результат був гарним декілька кольорів змішували в певній пророрції).
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляБабка в тапках
З Вами все зрозуміло))
Не звертайте на них увагу...😁😁то експертологині 100 рівня.
ПушАпница• 05 февраля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Я колись вії ще робила) рази три починала і кидала, бо лежати ті 3 години це ппц, аж спина боліла вже.
Ага, і таке було. Я цей час краще на масаж чи на пробіжку використаю.
А шкідливо - та все воно зараз шкідливо.
Редисочка• 05 февраля 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Капець.
Ну сміятися на буду. Але я коли сива, я страшна. Мені не йде, від природи була брюнетка, голова виглядає наче лиса, і дуже страшно. Фарбуюсь кожні три чотири тижні. Під час вагітності я фарбувала в свій рідний колір, через два тижні вже біла полоска на проборі. А за 9місяців це взагалі жахіття було б
Sabbatay_cvi• 05 февраля 2023
Ответ дляMs. Анонимная
А на роботі переговори з іноземними замовниками в такому вигляді вели? Чи ви по дропу?))
Ms. Анонимная• 05 февраля 2023
Ответ дляРедисочка
Капець.
В мене не жахливо було, бо свій колір світлий, але хотілося бути гарною. Але тоді навчилася заплітати волосся, шоб переходи були менш помітні.
Зато тепер виплітаю зачіски доні, досвід є
Инста_Богиня• 05 февраля 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Удалено администрацией...
Ну да, вигляд доглянутіший у жінок, що ходять з відросшим гелем 3-4 тижні.
Инста_Богиня• 05 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Робіть, як вас це турбує. Бажаю в цьому успіхів
Та ні, то ви вже самі. Тим більше мені на вас байдуже.
Сладко-соленая• 05 февраля 2023
Ответ дляКатька Пушкарева
Напишіть будь ласка, яким лаком користуєтеся.
тільки я в магазині Єва купувала, був великий вибір. По посиланню і відгуки є.
Бабка в тапках• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Я вже зрозуміла, що там без варіантів.
Ну що ж... їхнє життя, їх вибір.
Сладко-соленая• 05 февраля 2023
Ответ дляКатька Пушкарева
і таким, але його зараз важко знайти. Кольори не такі як по посиланню, я нюдові беру.
Бабка в тапках• 05 февраля 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Дивина. На порадниці ніхто нічого не вживає. Чиї ж чоловіки в супермаркетах нагрібають повний візок дешевого пива? Пушкіна?
Мені звідки знати? Підійдіть до тих чоловіків в супермаркетах та з´ясуйте все, що Вас бентежить))
Ви запитали про мого чоловіка - я відповіла. І да, таке буває. Але я вже зрозуміла, що у Вас інший досвід))
бювет_в_обед• 05 февраля 2023
Так ця інформація давно є - ще як тільки почався той гель-лак у Україні. У штатах його давно використовують і є дослідження негативного впливу - і про онкологію від лампи теж попереджали 🤔🤨. Може просто то Вам було не цікаво і тільки зараз помітили таку інформацію.
Svetyashik• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Дівчата , ви кажете буду робити сама..але ж той лак так воняє, ну просто жесть, ацетон( його варіації) на нігтях така собі альтернатива...
Нормальные не воняют. Мне вот Комильфо очень нравится. Пахнет хорошо, ложится и что для меня не маловажно получается не толсто. Я терпеть не могу вот эти массивные пласты.
бювет_в_обед• 05 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
Мені майстри манікюру зажди кажуть, що то дурня. І коли я замість чотирьох пальців суну один у лампу, то заставляють засунути усі. Але я дійсно не розумію, нащо нігті, які я вже висушила, сушити по другому-третьому-четвертому колу. При цьому кажучи, що це абсолютно безпечно, наче б то вони знають, безпечно це насправді чи ні
А лікарі кажуть, що вакцини безпечні
і тим, і тим треба щось продати
дуже рідко хто зі спеціалістів скаже правду, бо вони не закцікавлені в цій правді.
і тим, і тим треба щось продати
бибизяна• 05 февраля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Я вас засмучу. Через 3 тижні вже нічого красивого не має.
У кого як. Тут от пишуть що через тиждень вже ніяке. Швидкість росту різна
бибизяна• 05 февраля 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Нє-а. Фарбують по одному, міняючи руки, і так і сушать. В кінці ще можуть попросити засунути повністю дві руки (одна над одною). Мабуть, щоб краще трималося. В результаті ті пальці побували у лампі купу разів.
А. Може якщо кожен ніготь різний дизайн чи колір.
бювет_в_обед• 05 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Тимпаче, можна і бездріжджовий поїсти в цей період. Я, наприклад, на заквасці печу одразу 3 хлібини. Вистачає на 5 днів на сім´ю. Він не черствіє і не псується
А можете поділитися рецептом
?
Бо в інтернеті їх мільйони, хотілося б перевірений.
?
Котенок аки рысь• 05 февраля 2023
Не делаю с начала карантина где то. У меня онихолизис от гель лака вылазит постоянно. Последний был на четверть ногтя большого пальца, полгода лечила. Перестала делать гель лак и нет проблем.
БезПаспортаНеПродаю• 05 февраля 2023
Ответ длябибизяна
Ні, я завжди роблю однотон. І донька. Вони так в шахматному порядку фарбують ліва/права і ти постійно то одну руку у лампу, то іншу. То щоб топ не потік (ну я так думаю).
Ширли-Мырли• 05 февраля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Дерматолог відпрвідала на дане питання , потрібно робити в зазисних рукавичках
А ногтьове ложе чим захищаете ?
БезПаспортаНеПродаю• 05 февраля 2023
Ответ дляSvetyashik
У мене донька завжди після салону йде нігті нюхає 😂 Вони їй вишнями пахнуть.
Любовь Калистратовна• 05 февраля 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А мені пекло з першого разу (( Я так зрозуміла через те, що нігтьова пластина тонка. Треба ще погуглити це питання.
Я поняла, что от базы зависит. Мне как-то пекло, мастер говорила, что тонкая пластина. А потом она сменила базу - и больше боли не было.
Спасатель Малибу• 05 февраля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
послушайте Комаровского на эту тему и успокойтесь
А Комаровський великий експерт. Я сама лікар, інколи слухаю що він говорить, це просто жах. Там професіоналізму дуже мало. Просто роспіарена особа, яку в 90 випадках слухати не можна.

бЭйбА• 05 февраля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Про вред лампы - слышала, но не разбиралась в этом, а гель лак делать не буду, потому что держится он у меня 3-4 дня, а ногти потом лечу по пол года. Сомнительное счастье
Может Вы с обычным путаете?
Куратор дебошей• 05 февраля 2023
А я то думаю, что это в последнее время записаться стало так просто на любой день и время.
На счёт болезни не уверена (все может быть, у всех разный иммунитет), мне кажется мода ушла на покрытие гель-лаком.