ВсеПроВсехЗнаю• 05 февраля 2023

Посилка на передову

Підкажіть, хто в курсі, таке практикується?
Знайомий воює вже 7 місяців, друг дитинства мого чоловіка, в нього скоро день народження, прийшла думка привітати продуктовою посилочкою. Це взагалі можливо? Чи мають там хлопці можливість забрати посилку з НП?
Коренная киевлянка• 05 февраля 2023
Смотря где они находятся.

So_so• 05 февраля 2023
Да. Мы постоянно отправляем НП, там волонтёры забирают и везут на 0. Сам человек не может забрать.
Борисфенка• 05 февраля 2023
Питайте у хлопців. Я чоловіку відправляю, посилка по НП доходить за 3 дні по Україні.
Снежнакомка• 05 февраля 2023
так можливо.я чоловіку вже не раз відправляла, у них там практикується -довіреність в додатку НП оформлюють і може інший отримати
автор ВсеПроВсехЗнаю • 05 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Ви самі шукаєте волонтерів, чи це хлопці когось там просять?
english book• 05 февраля 2023
Мы відправляємо в те місце, куди вони називають, а далі під час ротації хлопці забирають, або їм хтось забирає.
So_so• 05 февраля 2023
Кофе в стиках, сгущенка в мягкой упаковке, крем для рук, бальзам для губ от мороза, пластыри, сухой душ.
So_so• 05 февраля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Боец дал контакты.
автор ВсеПроВсехЗнаю • 05 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Дякую, візьму на замітку. Підкажіть, заборонених продуктів немає? Ну звичайно, що я не про алкоголь

ПанВиктория• 05 февраля 2023
Відправляю чоловіку. Але це тільки тоді, коли він може виїхати в тил. Тому уточніть краще.)
So_so• 05 февраля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Как-то не сталкивалась, не знаю.
ПанВиктория• 05 февраля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Якщо можна я всуну свої 5 копійок. Можна всі продукти, чи одяг чи що ви там хочете. Але крім алкоголя, ну наркотиків. Посилки перевіряють)
english book• 05 февраля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Мы й алкоголь відправляли, але через волонтерів. На Новий рік.А так тільки речі, або продукти тривалого зберігання, без особливих умов зберігання.
автор ВсеПроВсехЗнаю • 05 февраля 2023
Всім дякую, зрозуміла
Борисфенка• 05 февраля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Можна все, що дозволено в правилах Нової пошти.
Чеширская кошечка• 05 февраля 2023
Треба запитувати друга. Часом від них хтось виїздить до найближчого відділення НП і забирає посилки. Але треба запитувати, до якого. І краще складати щось, що може довгенько полежати.