Аленький носочек• 05 февраля 2023
Герань (пеларгнонія) чи орхідея?
Яка з цих квітів легше у догляді? Дуже хочу квітку на вікно, але я у цьому новачок.
Результат:
вже голосів:
16 (47.06%)
Герань(пеларгонія)
14 (41.18%)
Орхідея
4 (11.76%)
Інша
Советничаю тут• 05 февраля 2023
Як називається пеларгонія, листки якої коли розім´яти, пахнуть лимоном?
От вона сама невибаглива
ПешитеБесАшипок• 05 февраля 2023
Герань цвіте в основному літом, коли жарко і багато світла
І орхідеї цвіте весь рік
Аленький носочек
• 05 февраля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
І орхідеї цвіте весь рік
Мені б зрозуміти, яка квітка меньш вибаглива
Аленький носочек
• 05 февраля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
І орхідеї цвіте весь рік
Герань квітне з весни і до осені
Отмотала своё• 05 февраля 2023
Для меня проще орхидея, чем пеларгония, зимой с ней проблемы у меня.
Мяо мой мяо• 05 февраля 2023
Маю лише орхідеї, порявняти ні з чим, але вони дійсно невибагливі , зараз цвітуть , дуже гарно
Артура Пирожкова• 05 февраля 2023
Автор, тут як пощастить.
Пеларгонія росте ледь не в кожному літньому кафе, в багатьох бабусь на підвіконнику і в багатьох людей на балконі. Наче меньш вибаглива.
Біля орхідей потрібно більше танців з бубном - відповідна кора, щоб вода не потрапляла в пазухи листя, певна частота поливу, щоб не гнила і не пересихала. Часто практикують полив замочуванням.
Але невибагливі пеларгонії в мене ніяк не приживаються, багато спроб було. А орхідей в мене живе багато, колись і дорослі рослини купляла, і молоді так звані ’підлітки’ орхідей.
А в моєї родички навпаки пеларгонії почувають себе чудово, розводить багато сортів. А орхідеї в неї не виживають.
Я от весною знову хочу пеларгонії на балкон, але в родички просити паростки вже соромно і грошей зараз зайвих нема, щоб купити. Буду шукати бабусь, які продають.
Светка-пипетка• 05 февраля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
І орхідеї цвіте весь рік
У меня прямо сейчас цветёт герань.
Артура Пирожкова• 05 февраля 2023
Ответ дляАленький носочек
Я вже в пості 7 описала досвід свій і родички.
Пеларгонія наче мінімум уваги потребує - полити, протерти від пилу, обрізати сухе чи зайве, пересадити, полити розчином добрива. Але в мене вони не виживають.
Орхідеї займають в мене більше часу - я їх ношу в ванну і поливаю зануренням, потім воду зливаю і від пилу протираю. Паралельно стежу, щоб вода не потрапила в пазухи. Удобряти сухе коріння не можна, тому іноді полив в 2 етапи. Але ростуть і квітнуть.
Може хтось меньше орхідеями париться і поливає простіше. Але поки в мене було 3 орхідеї, то все було просто. Але захопилася так, що їх більше 20. Тепер складно.
Аленький носочек
• 05 февраля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Візьміть заміокулькас та і все)
Так він не квітне
Аленький носочек
• 05 февраля 2023
Ответ дляАртура Пирожкова
Автор, тут як пощастить.
Дякую за таку відповідь. То дійсно, тоді треба пробувати
ЭмчЭндЭм• 05 февраля 2023
Ответ дляАленький носочек
Так він не квітне
Зате красивенний завжди без проблем
Аленький носочек
• 06 февраля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Зате красивенний завжди без проблем
Не хочу)