Миллениалка• 05 февраля 2023

Дівчата, рятуйте!!! Підтримайте... Просто підтримайте...

Зрадив чоловік.... Да і **р на нього, але так боляче... Аж пече... 20 років шлюбу, дві доньки, одна особлива.... Аж захлинаюсь....
Мандолина Бу• 05 февраля 2023
Співчуваю...
Обнемашечка• 05 февраля 2023
Как узнали? Или вам сон приснился?
Ширли-Мырли• 05 февраля 2023
И отношения у вас были идеальные, и секс регулярный?
Протея• 05 февраля 2023
Удалено администрацией...
КараПузовна• 05 февраля 2023
Налийте бокал вина....тяжко. ... все буде добре
Бедная Лиза• 05 февраля 2023
Ваша істерика вам здоров’я не додасть.
Всі живі, здорові, чоловіка за двері і живіть далі
Лепешечка• 05 февраля 2023
Тримайтеся. Думайте в першу чергу як захистити себе матеріально.
Протея• 05 февраля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
А если идеальные, но секса нет, то фсе, зеленый свет?
So_so• 05 февраля 2023
Это удар((
Бедная Лиза• 05 февраля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
А секс тут до чого? Ви зочете сказати, що зраджують тільки ті, кому дружина не дає?
Кучерявочка• 05 февраля 2023
Главное не чувствуйте себя жертвой. Посмотрите 2 сезон Белого лотоса.
Файна цьоця• 05 февраля 2023
Ответ дляПротея
Удалено администрацией...
Вы поддержать зашли?
Ширли-Мырли• 05 февраля 2023
Ответ дляБедная Лиза
А он, что не в интимном плане автору изменил? В большинстве случаев- да
Коварная Зая• 05 февраля 2023
Автор тримайтеся, я недавно билась в істерці як ви, тоді вночі погано стало, пішла на кухню за водою і втратила свідомість, коли прийшла в себе так нижня челюсть боліла,ще й плитка на підлозі блін.
Якось треба це пережити і не доводити себе до крайності
ПодругаМужа• 05 февраля 2023
Співчуваю.. сама пережила зраду, 25 років шлюбу коту підн хвіст
- . Три роки вже пройшло - багато чого пережила та передумала. Почала нове життя. Без нього. Діти мене підтримали
Гербалайф и Ко• 05 февраля 2023
Пройдет, отпустит, выпейте успокоительное
автор Миллениалка • 05 февраля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Как узнали? Или вам сон приснился?
Стидно розповісти.... Поїхав на поминки по другу ( друг помер 5 років назад, вони з друзями збираються в цей день). Я подзвонила спитати як справи і чи скоро приїде додому, а трубку взяла вона, Наташа. Це його перше кохання. Вона зробила вигляд, що я помилилась номером і ніякого мого чоловіка там немає. Буквально за кілька хвилин він передзвонив і сказав, що вже їде додому....
бЭйбА• 05 февраля 2023
Ответ дляКучерявочка
А где вы его смотрите? Все хочу глянуть, но мой смарт что-то ни один не открывает в последнее время. На нефлиске нет его вроде?
автор Миллениалка • 05 февраля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Так, все було добре... Принаймні я так вважала
Роза завяла• 05 февраля 2023
Тоимайтеся, знаю як це боляче, пийте заспокійливе
Любви вам!• 05 февраля 2023
Хай в вас все складеться чудово в результаті і життя вас радісно почне дивувати. Час лікує
Кучерявочка• 05 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
В поиске забиваю Белый лотос смотреть онлайн и полно сайтов
автор Миллениалка • 05 февраля 2023
Ответ дляКараПузовна
Дякую
Ще й подружка найкраща виїхала за кордон, я б з нею винця бахнула
Протея• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
И? Че так драматично оборвали? Сказал, что едет, а сам епал под кустом?
бЭйбА• 05 февраля 2023
Ответ дляКучерявочка
Значит, у меня что-то с телевизором. Не грузится ничего
Телепузик• 05 февраля 2023
Я зраджую чоловіку
Але він про те не знає і не дізнається

Навіщо тіліпати язиком все непопадя
Не розумію людей
Забыла что?• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Так може нічого ж не було між ними. Вона не може на поминки прийти, чи що?
Мочалкин блюз• 05 февраля 2023
Ответ дляБедная Лиза
Ваша істерика вам здоров’я не додасть.
Легко сказать- мужа за дверь вышвырни.А как автор с двумя детьми будет,тем более один особенный.В такое трудное время.Сможет ли их тянуть.
Протея• 05 февраля 2023
Ответ дляЗабыла что?
Нет. Значит сразу бусинку автора насилуют
автор Миллениалка • 05 февраля 2023
Ответ дляБедная Лиза
Ваша істерика вам здоров’я не додасть.
Згодна з вами, але цю істерику треба прожити... Прожити і відпустити. Тут з дівчатами разом сподіваюсь буде легше