Зубачистка• 06 февраля 2023

После небольшой ссоры молчание.

Если я уже через час остыла, и утром как обычно сказала доброе утро в ответ- я не хочу с тобой разговаривать. Это так трудно и я не понимаю что делать ведь виноватой я себе не чувствую уже 3 день не разговариваем, и я не понимаю что я должна делать.. подскажите пожалуйста
Утка_в_тапках• 06 февраля 2023
Мало вводных

Чучело-Мяучело• 06 февраля 2023
Це як анекдот як холерик посварився з меланхоліком.
Спитайте, в чомц він вважає вас неправою.
Жена сантехника• 06 февраля 2023
Для меня это не мужик. В обиженку играет
А Я Самая Самая• 06 февраля 2023
Так давайте и его сторону выслушаем. Может вы его мелкописечником обозвали, так тогда понятно, чего нет охоты с вами разговаривать.
Весотехник• 06 февраля 2023
Маніпулятор і моральний абюз.
От це мовчання це психологічне насилля таке саме як рукоприкладство фізичне
автор Зубачистка • 06 февраля 2023
Это не мужчина, близкий человек
автор Зубачистка • 06 февраля 2023
Ответ дляВесотехник
Маніпулятор і моральний абюз.
Я розумію, але це не той випадок коли я можу не спілкуватись, як з цього виходити не можу зрозуміти.. душу розриває..
вентиляторная• 06 февраля 2023
Ответ дляЗубачистка
Это не мужчина, близкий человек
ненавиджу таких мовчунів, в мене чоловік колишній на початку таким страждав типу покарання мовчання тижнями. я спочатку страждала не розуміючи за що зі мною так. а потім зрозуміла що і так добре швидко він перестав мовчати
Весотехник• 06 февраля 2023
Ответ дляЗубачистка
Мій таке пробував декілька разів провернути, я як ви, швидко відхожу і теж не люблю мовчання і не бачу в ньому сенсу. Так от я все вивалила в один прекрасний день коли між нами все було ок, почала говорити про вигаданого мужика, мол який це стид позор, як жахливо бути маніпулятором і тираном і все переказала всю його поведінку, але як в третій особі. Все, більше так не робить

побольшомусекретику• 06 февраля 2023
В мене чоловік такий був. Я вже відійшла, пережила, а він міг тижнями в мовчанку грати. І за 10 років ні разу вибачення не перепросив. Бо він завжди правий.
автор Зубачистка • 06 февраля 2023
Ответ дляВесотехник
Краще зараз чекати поки сам відійте ?
Чупокабра• 06 февраля 2023
Ябы пристукнула чем-то, молча.
Флюорография гуся• 06 февраля 2023
Ответ дляЗубачистка
Ніяк не виходити і не підігрувати в цю гру. Поображається і перестане, тоді можна обговорити що і чому сталося. А не вестися на маніпуляції.
Весотехник• 06 февраля 2023
Ответ дляЗубачистка
Краще зараз чекати поки сам відійте ?
Я б дочекалась хоч це дуже важко, мене шляк трафляє від того мовчання, але я б дочекалась, пару днів би не подала виду і тоді почала історію про подругу і її жахливого чоловіка від якого всі в шоці
Чупокабра• 06 февраля 2023
Ответ дляЗубачистка
Это не мужчина, близкий человек
Ясно, подробности будут через вытягивания с Вас информации.
Повелитель интернета• 06 февраля 2023
Ответ дляЗубачистка
Это не мужчина, близкий человек
так а кто? мало вводных данных.. может быть это мама, сын, сестра или подруга...
Весотехник• 06 февраля 2023
Ответ дляФлюорография гуся
100%
Весотехник• 06 февраля 2023
До речі, автор, а він просить вибачення якщо не правий?
Я б такое не носила, но продаю• 06 февраля 2023
У мен папа такой был. Когда-то месяц со мной не разговаривал за ситуацию, в которой я не была виновата, но он не захотел разбираться, ему было проще считать виноватой меня.

Чупокабра• 06 февраля 2023
Ответ дляВесотехник
Хто він? Автор написала, що це хтось, а нам-догадуватися)))
Весотехник• 06 февраля 2023
Ответ дляЧупокабра
А блін)))) то не чоловік її, тоді вопше нафіг, чого паритись
Черноморская ривьера• 06 февраля 2023
Ответ дляЗубачистка
Это не мужчина, близкий человек
Ведите себя так же, не показывайте,что вам не все равно.
Чупокабра• 06 февраля 2023
Ответ дляВесотехник
)))))
Муроводчица• 06 февраля 2023
омг, менше піз@ежа - легше на голову. Я б підтримувавала тишину по максимуму. Хай у нього через це голова болить, а не у мене.
Чупокабра• 06 февраля 2023
Ответ дляМуроводчица
У нього,це у кого? Авторка написала, що це не мужчина)))
СКИБИДЫШь• 06 февраля 2023
Ответ длявентиляторная
А у меня тетка такая- наговорит гадостей, по всем больным местам пройдётся. Видеть ее потом не хочешь, а она «А че ты молчишь? Ой, зачем в молчанку играть, ачетакова..»
А что ей сказать: «свинья ты старая, за языком следить надо, если отношений нормальных хочешь», но так же не скажешь, а объяснения она не понимает.
автор Зубачистка • 06 февраля 2023
Ответ дляВесотехник
Так коли є вина то вибачення або якась дія але в цій ситуації немає винуватих
Жена сантехника• 06 февраля 2023
Ответ дляЧупокабра
Ябы пристукнула чем-то, молча.
Чупокабра• 06 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Ну шо? Перевірити, чи живе ще, чи як
Весотехник• 06 февраля 2023
Ответ дляЗубачистка
Так не буває що немає, в любому випадку мовчання це не здорова психіка