Идууу--уууу блин• 07 февраля 2023

Помогите с духовкой, впервые пеку хлеб

Имеется вот такое чудо техники и ноль опыта. Сколько там градусов максимально фиг знает. Как его печь то? Сколько?
Бывает и такое• 07 февраля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Автор печіть, все вийде. В мене теж газова духовка і немає ніякого верхнього нагріву, все виходить і пироги і пампушки і бісквіти.
+++++
автор Идууу--уууу блин • 07 февраля 2023
Ответ дляБывает и такое
Больше ничего)))
Он как пух. Я и не знала что на такое способна. Рецепт огонь
ok1904• 07 февраля 2023
Ответ дляБывает и такое
В нас у Києві пиріжки від 20 грн.22 грннема за 16 грн.хіба що в АТБ
Та то в нас на недільному ринку в Борисполі смачні по 16 грн. А так від 20 ти, ще й не такі як хочеться. Я дуже добрі їла в Кременчуці на автовокзалі ще до війни, з чорною смородиною, це бомбєзна начинка, навіть з заморожених ягід .
ok1904• 07 февраля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Я теж не знала, що хліб пекти це не складно. І що я вмію.
Бывает и такое• 07 февраля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Рецепт в студию)))
Ответ дляБывает и такое
Рецепт в студию)))
Выше кидала
Мдаа, вот не ела я раньше хлеб...
Спасите