Olenka_y• 08 февраля 2023

Велика міома 8,5 см (35 т). Хто народжував самостійно саме з великою міомою?

Дівчата, у кого під час вагітності були великі міоми (від 7 см і більше) - який спосіб пологів ви обирали? Кесарів чи можливі природні пологи? Поділіться своїм досвідом, будь ласка. У мене міома 8,5 см на 35 тижні. Положення міоми "відносно безпечне" для природніх пологів - не закриває нічого для виходу дитинки. Поки що лікарі не сказали конкретно, який їхній "вердикт" - народжувати природньо чи через КС. Хвилююсь і не знаю, до чого готуватись психологічно.
Дуболом• 08 февраля 2023
Мне большую миому удаляли до беременности. Но во время беременности выросли новые. И начали мешать нормальному кровотоку и питанию плода. Поставили ЗВУР после 30 недели, поэтому КС сделали на 35 неделе. Но ребёнок к счастью здоров.

ПриснитсяЖЕ• 08 февраля 2023
У вас одна? Найкращий вихід- кс і видалення матки
автор Olenka_y • 08 февраля 2023
Ответ дляДуболом
головне - здорова дитина і мама) мені навпаки не стали видаляти міому ДО вагітності (вона спочатку була 3 сантиметри). Сказали - є шанс, що може не рости. Але виросла дуже-дуже сильно. Добре, що в процесі вагітності малюку не заважає (весь час дивились цей момент на узд)
автор Olenka_y • 08 февраля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
насправді, практика видалення матки це надзвичайно крайній спосіб - якщо кровотеча, є загроза життю матері. А міома після пологів і так зменшиться через падіння гормонального фону. Бррр, які дивні пані коментаторки.
Дуболом• 08 февраля 2023
Ответ дляOlenka_y
Тогда вам лучше обговорить всё с вашим врачом. Что лучше именно для вас КС или ЕР. Возможно можно будет удалить вашу миому при КС, если рядом будет расположена. Мне две во время КС убрали)
Вкусныйпончик• 08 февраля 2023
Якщо лікарі вам дозволяють народжувати самій значить все ок. Було 7 і 5 см, за два міс місля пологів лишилась одна до 3 см.
Шальная коклетка• 08 февраля 2023
Глупый вопрос, а вливания кс не могут удалить эту миому?

Бензопирен• 08 февраля 2023
У мене була не міома, а кальцинати після видалення такої великої міоми. Але так як під час вагітності тої стінки матки не було видно, вирішили робити КС. А вже після КС сказали що могла б і сама народити, перестрахувалися. Я не засмутилась, не люблю ризик)
Анонимба• 08 февраля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Зачем такую ерунду писать?
Пугачиха• 08 февраля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
С чего бы это удалять матку?
Хранительница чешки• 08 февраля 2023
У подруги была похожая ситуация, делали кесарево и сразу операцию по удалению миомы
автор Olenka_y • 08 февраля 2023
Ответ дляШальная коклетка
Я запитувала про можливість видалення міоми. Якщо такий великий розмір - видалення під час можливого КС не роблять. Аргументують тим, що тоді великий ризик кровотечі. Менші міоми, можливо, і видаляють. Але в мене саме ось така велика - більше 8 см
Бжоли-бандерівці• 08 февраля 2023
Я перестраховщица, меня ’относительно’ не устраивает. Делала кесарево по желанию
Argesha• 08 февраля 2023
Ответ дляOlenka_y
Теж вражена.
Видаліть матку.
Як за хлібушком сходіть.
Argesha• 08 февраля 2023
Ответ дляШальная коклетка
Це нормальне питання, і така практика дійсно існує. Треба обговорити цей момент з лікарем.
База_птеродактилей• 08 февраля 2023
В таких випадках роблять кесарів розтин і одразу видаляють міому.Дивно що лікар вам цей варіант не запропонував
Gvenna• 08 февраля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Пісєц, ви дурне зовсім?
Я виносила і народила з міомою 11 см.
Матка при мені.
Gvenna• 08 февраля 2023
Моя була показанням для КС.
Та якби і не була, я б сама КС просила. Забембали ті природні мене в перший раз до печінок.
Міома множинна, зробили КС+міомектомія, прибрали кілька вузлів, найбільший не змогли, бо великий ризик кровотечі і видалення матки. Так і хожу з ним. Спорт, секс, все ок. Раз в півроку УЗД.
sky-labs• 08 февраля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ух-ты! Да еще и лучший выход!

ЗавЛабСнаб• 08 февраля 2023
Рожала сама, миома ушла после родов сама. Но мне так врачи говорили что уйдет во время кормления грудью
Арина85• 08 февраля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Не завжди, мені не видалили міому, два КС, але показання інші.
ПриснитсяЖЕ• 08 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Ух-ты! Да еще и лучший выход!
Вы такая разухабистая. А по теме что посоветуете автору? Проходили такое? Как матка будет сокращаться в естественных родах с такой миомой? Что будет потом, знаете??
ПриснитсяЖЕ• 08 февраля 2023
Ответ дляGvenna
Пісєц, ви дурне зовсім?
Я виносила і народила з міомою 11 см.
Матка при мені.
Я жіночого роду. І дуже розумна. А ви - те, що написали, оті всі слова у першому реченні. І порадила я автору все те, що вважала за потрібне, бо вона про це запитувала. А по суті можете сказати, як зараз з міомою, які її розміри? Скільки років вам?
ПриснитсяЖЕ• 08 февраля 2023
Ответ дляПугачиха
С чего бы это удалять матку?
З того. Щоб не говорили, що міома кудись подінеться після пологів, годування чи ще чогось, це дуже низький відсоток. І щоб позбутися її доведеться або пізніше робити операцію, або входити у клімакс
ПриснитсяЖЕ• 08 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Теж вражена.
Видаліть матку.
Як за хлібушком сходіть.
А через кілька років майже 100% доведеться все одно її видалити, тільки це буде нова операція
Пугачиха• 08 февраля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Так ее можно удалить, а матку оставить. Зачем удалять орган?
Я такую же миому месяц назад удалила и планирую беременность.
sky-labs• 08 февраля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Проходит ли такое - да, проходит, если работать с желчеоттоком, кишечником и в целом детоксом.

На личности старайтесь не переходить ;)
ПриснитсяЖЕ• 08 февраля 2023
Ответ дляsky-labs

На личности старайтесь не переходить ;)
Я задавала вопрос Вам- у Вас прошло???
ПриснитсяЖЕ• 08 февраля 2023
Ответ дляsky-labs

На личности старайтесь не переходить ;)
Советы по кишечнику хорошие и желчеоттоку хорошие, стандартные. Можно еще и проверку на глисты сюда подключить (сарказм). Не у всех доминирование эстрогенов вызвано плохим желчеоттоком
sky-labs• 08 февраля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Я задавала вопрос Вам- у Вас прошло???
Миома ’прошла’ путем удаления матки = радикальное лечение головной боли гильотиной