Тантрический кекс• 08 февраля 2023

Чи забезп. держава зараз ДНЗ хімією /рушниками і т.д?

Повела дитину у садок, а мені сказали принести папір для рук/ вологі серветки/ хлорку та рідке мило.
Якщо забезпечує - де можна ознайомитись з інфо? Дякую
Неправдиша• 08 февраля 2023
Невже воно того коштує , щоб розбиратися?!
В чому проблема принести для своєї дитини в безкоштовний садок ці дрібниці?

Ацетилсалициловая кислота• 08 февраля 2023
Да,забезпечують. 2 рулона туалетной бумаги в месяц. Мы сдаём деньги на хоз потребности группы, это не проблема обеспечить своего ребенка необходимым. А ещё фонарики на аккумуляторах купили за свои деньги, а то некоторые тоже копытом били что им должны.
автор Тантрический кекс • 08 февраля 2023
Ответ дляНеправдиша
питання було в іншому.
Чудо-Рыба-кит• 08 февраля 2023
Забезпечують. 7отимісяця на кожну 6рупу дезінфекція, туал папір, мило і тд. Київ держсадок.

Але ми купуємо лише 2 у. Вологих і 2 уп кухонних рушників