Бокс-орун• 08 февраля 2023
Що подарувати жінці ?
Що можно подарувати на 14 лютого/ 8 березня жінці? Не основний подарунок
Сирожено_пирожено• 08 февраля 2023
Какой бюджет какой у нее вкус и потребности. От острова до варежек из перехода 😏
Король дивана• 08 февраля 2023
Дивлячись які в неї інтереси і хто вона вам.
Косметику, якісь прикольні органайзери, арома-свічки, сертифікат на якийсь майстер-клас, смаколики - колись дарували коробку тропічних фруктів, було прикольно.