Бокс-орун• 08 февраля 2023

Що подарувати жінці ?

Що можно подарувати на 14 лютого/ 8 березня жінці? Не основний подарунок
Папина дочка• 08 февраля 2023
Духи

Подставка для припева• 08 февраля 2023
Хто вона вам? Дружина?
Сирожено_пирожено• 08 февраля 2023
Какой бюджет какой у нее вкус и потребности. От острова до варежек из перехода 😏
Ms. Искренность• 08 февраля 2023
Шкарпетки
автор Бокс-орун • 08 февраля 2023
Подарунок до 1000 грн
Король дивана• 08 февраля 2023
Дивлячись які в неї інтереси і хто вона вам.
Косметику, якісь прикольні органайзери, арома-свічки, сертифікат на якийсь майстер-клас, смаколики - колись дарували коробку тропічних фруктів, було прикольно.
Кондуктор трамвая• 08 февраля 2023
Гроші
Сама купить чи добаве до мрії
Найкращий подарунок