Очень-очень• 09 февраля 2023
Хто працює секретарем у київській школі?
Яка кількість учнів та працівників у школі, скільки Ви отримуєте?
Чи платять Вам премії, матеріальну допомогу?
Борода• 09 февраля 2023
Работа собачья.
У меня подруга два года проработала. Неделю назад уволилась.
Зарплата минималка, с утра и до 5 в школе, все дёргают.
Очень-очень
• 09 февраля 2023
Ответ дляБорода
Работа собачья.
Це в Києві? Мінімальна зовсім, 5600 на руки?
Персонаж Аноним• 09 февраля 2023
Ой,залежить від колективу і конкретно директора. Знайома працює роками,да,дьоргають постійно, роботи багато буває,колектив чудовий,то і працює нормально. Но за копійки. Незрозуміло,нащо туди взагалі ходити за такі сльози.
Очень-очень
• 09 февраля 2023
Ответ дляПерсонаж Аноним
Я думала, що в столиці на таку зарплатню нікого не знайдеш. Прибиральниця більше отримує за пів дня роботи.
Каркуша Клара• 09 февраля 2023
Ответ дляБорода
Работа собачья.
Приехала, небось, из села, без образования?
Борода• 09 февраля 2023
Ответ дляОчень-очень
Да,Киев.
Да,на руки 5600