Амели на мели• 09 февраля 2023
Как устроились ваши дети студенты 16-17лет в Польше? Без родителей
Где живут, как учеба, подработка, не хотят ли домой? Интересно все
Рву и мечу• 09 февраля 2023
Нормально устроились. Но никто из них не счастлив. Все живут в хороших условиях, но никто не хочет оставаться. Германия, Польша, Грузия, Болгария, Испания. Но им всем уже там стукнуло 18, дороги назад нет… В Украине у них было все прекрасно, мечты вырваться за границу не было.
Рюмка ДЗЫНЬ• 09 февраля 2023
Мої підлітки відпрацювали практику у Польщі та Берліні та додому повернулися, ні в яку не захотіли залишатися((( Хоча і з друзями, начебто, і з роботою знайомі. Не знаю. Зараз весною знов на практику, вже на більший термін, і знову через’треба’. Син подруги теж попросився у мами додому, він у Туреччині працював. Не розумію, що з тими дітьми зараз, я у 19 років як чухнула закордон, так і просиділа там майже до 27, поки не заробила на комфортне житло і на якийсь рахуночок у банку. Цим нічого не треба
Рву и мечу• 09 февраля 2023
А вот дочка охранника выехала и работает в салоне красоты. Аж пищит от Польши, ей там нравится все, даже комната с 2 девушками …
Кто с каких условий уехал…
Амели на мели
• 09 февраля 2023
Ответ дляРву и мечу
да, понимаю, но говорю-если захочешь приедешь
Я не на долго• 09 февраля 2023
Не Польща, але теж через війну опинився у 16р за кордоном в університеті
Все подобається, хоча комфорту менше, ніж вдома. Але значно більше, ніж якби довелося жити в українському гуртожитку
До війни багато де був і що бачив, мрії вчитися за кордоном не мав. Зараз усім задоволений, абсолютно самостійне і доросле життя пішло на користь
ДваДваВосемь• 09 февраля 2023
Ответ дляnell
підкажіть як підлітку підшукати спортивний(футбольний) ліцей/академія у польщі, щоб після 9 класу туди поступити
В гуглі шукати
Галябалована• 09 февраля 2023
Ответ дляРву и мечу
Дуже шкода дітей, клята русня все перевернула в житті, вірю, що обов´язково повернеться наша молодь
Гореотума• 09 февраля 2023
А как поступить в заграничный вуз? Как выбрать и какие действия? Язык обязательно знать?