Нежная Лапка• 09 февраля 2023

Інстаграм-магазин не забирає з пошти повернення

Про можливість обміну і повернення я запитувала заздалегідь. Товар, який я повернула, лежить на пошті вже два тижні. На запитання "коли заберете" пишуть "завтра" і нічого не відбувається. Один раз написали, що на Укрпошті черги, тому ще не забрали (думаю, за два тижні вже можна було б знайти час). Підозрюю, що вони просто чекають, коли посилку відправлять мені назад. Чи є якийсь вихід у такій ситуації? Магазин працює офіційно, є ФОП
Муууумие• 09 февраля 2023
Зверніться до спілки захисту прав споживачів
Пищалка• 09 февраля 2023
Таа це їх товар, хай лежить))
Цветов Мне срочно• 09 февраля 2023
Я працюю менеджером також. Посилки- що відправка, що отримання укрпоштою - це повний кабздець. Нова пошта з генераторами. А укрпошта по графіках.
Я сьогодні мала відправити укрпоштою, черга кілометрова, люди за лампочками стоять, хтось відправляє, хтось отримує.. я відправила новою поштою за свій рахунок. Бо це мій час.
тому допускаю що і таке може бути.
автор Нежная Лапка • 09 февраля 2023
Ответ дляПищалка
Таа це їх товар, хай лежить))
А гроші мені хто поверне?
Цветов Мне срочно• 09 февраля 2023
На гарячу лінію пишіть, якщо є сайт. Якщо ні- то пишіть їм, задовбуйте.
І хай все вирішиться на Вашу користь
ДА да да• 09 февраля 2023
Ответ дляПищалка
Таа це їх товар, хай лежить))
Да? Автору скорее всего не вернули деньги. Типа, только после возврата
автор Нежная Лапка • 09 февраля 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
І хай все вирішиться на Вашу користь
Пишу, тільки завтраками годують. Просто посилка лежатиме 30 днів, а вже 2 тижні минуло
Пищалка• 09 февраля 2023
Ответ дляНежная Лапка
А гроші мені хто поверне?
Та вже ніхто не поверне. Треба було залишати товар.. Продали б.
Цветов Мне срочно• 09 февраля 2023
Ответ дляНежная Лапка
Дивні. Значить їм по барабану. Треба тупо задовбувати.
Маша хороша• 09 февраля 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
тому допускаю що і таке може бути.
Я вірю, бо останнім часом двічі відправляла укрпоштою: то світла нема, то сервер завис, то тривога, то за комунальні всі платять... Це повний атас! У зовсім крайніх випадках користуюся їх послугами
автор Нежная Лапка • 09 февраля 2023
Ответ дляМаша хороша
У мене з Укрпоштою такого не було
Цветов Мне срочно• 09 февраля 2023
Ответ дляНежная Лапка
У мене з Укрпоштою такого не було
Як у Вас з відключенням світла?
Бо в нас он дочка каже, що чехли з Китаю не може забрати вже 13 днів. Можливо у Вас відділення краще.
автор Нежная Лапка • 09 февраля 2023
Ответ дляМуууумие
Ви маєте на увазі Держпродспоживслужбу?
из желе я• 09 февраля 2023
Ответ дляМаша хороша
У нас нет такого дурдома на Укрпочте. Забрать посылку можно и без света. Только упаковку или хотя бы стикер просят оставить, чтобы потом провести, когда будет свет.
Отправка созданных в личном кабинете посылок без очереди. Просто оставляю и ухожу.
автор Нежная Лапка • 09 февраля 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Як у Вас з відключенням світла?
Мені видали посилку, коли не було світла. Мабуть, всюди по-різному
Муууумие• 09 февраля 2023
Ответ дляНежная Лапка
Ви маєте на увазі Держпродспоживслужбу?
Так, зараз вона так називається
автор Нежная Лапка • 09 февраля 2023
Ответ дляМуууумие
Так, зараз вона так називається
Підкажіть, що саме робити? Дзвонити на гарячу лінію і скаржитися на магазин?
Муууумие• 09 февраля 2023
Ответ дляНежная Лапка
Ви можете подзвонити на гарячу лінію.вам скажуть які саме документи і заяву вам треба передати і куди саме все це відправити.
автор Нежная Лапка • 09 февраля 2023
Ответ дляМуууумие
Дякую
Протея• 09 февраля 2023
А почему не сказали название магазина? Я часто покупаю все в инсте, не хочу попасть в ловушку
КротоТо• 09 февраля 2023
Моя знайома так теж купила брюки.
Каже прийшли на 3 розміри меньше, ніж вказано в оголошенні.
Почала їм виписувати, ті відмовлялися прийняти назад.
Добила вона їх, повернула.
А ті на пошту не приходять і все.
Теж тижні 2 її мурижили.
Потім вона сказала, що напише заяву у кіберполіцію , номер картки та ФІО має, забрали бистро, але заблокували її
Ганцю в кєдах• 09 февраля 2023
Ответ дляНежная Лапка
Вы пока попробуйте написать им что будете жаловаться, может поможет