Детектор лжи• 09 февраля 2023

Як можна заробити гроші в інтернеті користуючись смартфоном.

От багато хто каже, що зараз в інтернеті можна заробити гроші працюючи через смартфон. Але як? Потрібні якісь вкладення робити?
ДеньгиНеСдаю• 09 февраля 2023
Вкладення - ні. Вміння - потрібні.

Забагаловка• 09 февраля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Вкладення - ні. Вміння - потрібні.
У вас и ник хороший. Поделитесь опытом или идеями, пожалуйста.
СКИБИДЫШь• 09 февраля 2023
Моя подружка працює з тел -замовлення з інсайтів, правда ввечері всеж за комп сідає щоб викупати, бо набагато зручніше. Але можливо можна і з телефону все робити
Обнемашечка• 09 февраля 2023
Якщо для вас смм, таргет не пусті слова то можна заробляти за допомогою смартфону
Слоник-тоник• 09 февраля 2023
Стримить писю/сиси
Угадайс• 09 февраля 2023
Весь секрет у тому, що потрібен не тільки смартфон, але і трохи розуму
Говорящая галограмма Чингисхана.• 10 февраля 2023
Стримы на приложениях типа ЛайвМи
А я с Рио-де-Житомира!• 10 февраля 2023
Багато є напрямків, але все залежить від ваших умінь та знань. Смартфон лише засіб. Я, наприклад, знімаю відео на телефон на замовлення, веду свої інстаграм сторінки. По суті, все через телефон, але не тільки завдяки йому. З вкладень багато вашого часу, мотивація, розвиток та навчання.
Агент Пинкертона• 10 февраля 2023
Приложения с видеочатами типа ибица, коколив, лайфми, матчэндтолк

Сладкий лимончик• 10 февраля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
А как там зарабатывать? Как на ютюб видео снимать?
Это же талант нужно иметь.
Агент Пинкертона• 10 февраля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Это же талант нужно иметь.
Нет,там просто прямые трансляции и видеозвонки принимать надо. Регистрируетесь ,устанавливаете цены на звонки .
Сладкий лимончик• 10 февраля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Интересно, спасибо)
А что лучше выбрать?